Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Zimní miminka 2013

Sice jsem na samém začátku těhulkování a doufám, že vše dobře dopadne a v zimě se nám narodí krásné a už dlouho vytoužené miminko, proto zakládám tuto diskuzi a čekám na další těhulky co budou rodit letos v zimě... clamp
Celkem 154 odpovědí Zobrazit jako strom
Holky jaké máte přírůstky na váze a kolik váží cca vaše miminka pokud Vám to Dr už řekl?
Odpovědět To se mi líbí0
@berunina a tady se schovává
Odpovědět To se mi líbí0
Tak tady je náš prcek 19+4 (z 23.7) vše prý v pořádku, ale pohlaví taky nevíme...stydělo se 1.8. jdu na druhý screening, tak třeba tam se stydět nebude
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj tak co je nového těhulky je tu nějak mrtvo ale co se divit když je venku tak krásně :) My stále pohlavíme nevíme ale snad už to v pondělá jinak jsem dneska 19+6 a pohyby mám pravidelný každý den :)
Odpovědět To se mi líbí0
:) to já mám narozeniny 21.11. :) a termín 9.11. ale doufám, že nebudu, tak dlouho přenášet...i když by to na ty narozky bylo hezký
Taky moc gratuluju k těhotenství a přeju hlavně zdravíčko
Odpovědět To se mi líbí0
@majda234 jééé 27.11...to je na mé narozeniny ...10 let modlení přineslo své ovoce...blhopřeju...nevím jak moc je vedro na Kypru, ale tu je taky dost horůco
Odpovědět To se mi líbí0
Zdravim vsechny maminky,

tak nase miminko je s manzelem vymodlene - po 10 letech jsme se konecne dockali .

Termin porodu je planovan na 27.11.2013 tak snad bude vse OK. Uz se na drobecka moc tesime a nemuzeme se dockat

Vsem preji krasny den a doufam ze v CR neni takove vedro jako tady na Kypru
Odpovědět To se mi líbí0
Když jsem před 3 rokama, čekala syna, tak to byl samej kluk Tak doufám, že tam tu holčičku máme, když si byl pan doktor tak moc jistej <3 týden předtím mi jiný doktor sice řekl, že to spíš vypadá na holčičku,ale že tam špatně vidí, tak nechce dělat závěry...ale o týden později na 3D jsme to jasně viděli i my s manželem <3 pindík tenkrát vypadal rozhodně jinak
Odpovědět To se mi líbí0
@berunina no tak musím ještě počkat do toho 23 nebo 29 pak to napíši .)
Odpovědět To se mi líbí0
Tak vedou hočičky :) My jsme teď v 24TT.. zítra jdu na cukrovku :( fuj.. snad to nějak zvládnu a nevyhodím jim to tam zpět..
Odpovědět To se mi líbí0
D-anca tak moc gratuluji :) my si holčičku přáli, protože chlapečka už doma máme...doktor říkal, že je to na milion procent, tak snad to tak bude
Odpovědět To se mi líbí0
tak my po dnešní kontrole začínáme 22TT a vážíme 440g a vypadá to, že je to na 95% holčička <3 sice jsem si přála kluka, ale teď když jsem tam viděla to zrnko, tak se moc těším i na tu druhou holčičku <
Odpovědět To se mi líbí0
@berunina musím napínat bud se to dozvím ještě zítra,nebo pak 23. a nebo už pak určitě 29. no mě jenřekl co si myslí on jinak mezi nožky nebylo pořádně vidět :)
Odpovědět To se mi líbí0
@makky.16 nenapínej...asi co? Mě řekli asi kluka, ale spíš, že je to jen typ, že ještě nic neviděla:-/ musím si počkat na 1.8
Odpovědět To se mi líbí0
@makky.16 nenapínej...asi co? Mě řekli asi kluka, ale spíš, že je to jen typ, že ještě nic neviděla:-/ musím si počkat na 1.8
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj tak jsem doma z kontroly vše je v pořádku mimčo má už 10cm mimčo tam zase skákalo :) a další kontrola až za měsíc, dr i koukl mezi nožky a asi to bude...... no já si radši počkám na genetiku do 29.7. sice je to ještě přes měsíc ale... jinak v pondělí ještě na krev tak tam asi UZ dělat nebude uvidím :)
Odpovědět To se mi líbí0
Tak jsem si dnes zajela na 3D miminko je krásný a zdravý a je to......holčička <3 <3 <3
Odpovědět To se mi líbí0
Tak miminko je v pořádku...zdravé...ale bylo blbě otočený, tak bohužel nevíme, co to bude a já se tak těšila, že už se to dozvím
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj těhulky :)
Tak ty tepla jsou strašný. Jsem akorát celý den zalezlá doma. Kvůli tomu otvírání se nemůžu koupat. Navíc mi zjistila dr streptokoka v porodních cestách, tak beru atb. Prostě pořád něco. Ale minulý týden jsme byli na velkém utz a vše v pořádku. Týnka měla asi 275gramů a vše v pořádku. Na další kontrolu jdu 27. tak snad bude vše už trošku lepší a budu si moci trochu užívat léto. Taťka je čím dál víc nadšený a na malou se moc těší :) příští týden nás čeká malování a pokládání lina. Tak snad to nějak zvládneme. A jak se máte vy?
Přikládám fotečku naší Valentýnky <3
Odpovědět To se mi líbí0
tak holky moje miminko už kope tak že je to cítit rukou. Jsem zvědavá jestli se to 2.7. otočí tak aby bylo vidět co tam je už jsem netrpělivá a chtěla bych něco koupit kromě neutrálních věcí. Teď co jsou tepla, tak jsem v práci úplně nepoužitelná jak to snášíte vy? S první holčičkou se koupeme co to jen jde, ale i tak je ,,hnusně,,
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme