Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Zimní miminka 2013

Sice jsem na samém začátku těhulkování a doufám, že vše dobře dopadne a v zimě se nám narodí krásné a už dlouho vytoužené miminko, proto zakládám tuto diskuzi a čekám na další těhulky co budou rodit letos v zimě... clamp
Celkem 154 odpovědí Zobrazit jako strom
Ahojky holky já mám termín 9. listopadu a doma mám už chlapečka 2 roky a 9. měs
Odpovědět To se mi líbí0
Včera jsem byla na kontrole...miminko se mělo k světu...podle UTZ jsme 11+1 a podle MS 12+0. 6.6 jdu na první screening, tak se třeba už dovíme copak to nosím v bříšku
Odpovědět To se mi líbí0
@KarolNtak to gratuluji k holčičce já se to dovím možná příští týden. Tak pořádně odpočívej....
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj maminky tak v uterý mě čeká ultrazvuk u svého gynekologa a ve středu hurá na screening 3D/4D už se nemůžu dočkat, jinak se divím že mi ještě nebylo vůbec špatně jen teda nesmím být hladová takže jím skoro non stop, zachvili už to budeme postupně oznamovat rodině, tak pohladtě bříška pak vložím nějaké fota
Odpovědět To se mi líbí0
@KarolN>KaroIN: tak teď to ležení ještě vydržet, držím palce.. holčičku, to je krása :) my se domluvili, že si to říct nenecháme, tak bude překvápko. Aspoň že je venku tak hnusně, že se člověku ani nikam nechce.
Odpovědět To se mi líbí0
@D-anca>D-anca: já si občas říkám, jestli to doktoři nemají s těma termínama nějaké pomotané.. furt to mění a miminko aby se podle nich orientovalo a vylezlo včas.. navíc spousta prvorodiček prý přenáší. Tak uvidíme, kdyžtak budu mít aspoň doma pěkně uklizeno

>wladka73: tak tomu říkám překvapení! Ať pěkně roste

Odpovědět To se mi líbí0
Tak holky,.. já se vydala k dr. kvůli tvrdnutí a bolesti břicha.. a ještě že.. čípek mám v pořádku, ale začínám se pootvírat... takže musím ležet a ležet :( ale snad bude vše dobré.. jinak dělala i uz a budeme mít holčičku :)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj těhulky,já mám termín 11.9. Už se moc těšíme i když to v žádném případě nyebylo plánované.Je mi 39 a mám dceru 20 let a syna 14 let .Před pár lety jsme se hodně snažili a nic a ted najednou.... ale co to taky nějak zvládnem.
Odpovědět To se mi líbí0
Eithne já mohla dělat co jsem chtěla a nešla potvůrka ven. Vygruntovala jsem komplet celý dům a ještě umyla okna u kamarádky a nic Teď půjde max. o dva týdny dřív kdyby to bylo znovu na císaře, ale jinak na miminko budu číhat
Odpovědět To se mi líbí0
@D-ancaAaa konečně někdo listopadovej.. no, když nebudu věšet velký prádlo.. uvidíme.
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj vítám novou těhulku :) já jsem z plzeńska
Odpovědět To se mi líbí0
Eithne tak já mám termín 9.listopadu jsem zvědavá u které to bude dřív venku
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj těhulko :) vítej :)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj maminky, taky bych se k vám ráda přidala, i když termín mám už 8. listopadu.. Podzimňátka jsem nikde nenašla. Jsem z Benešova, 16+4 tt, a už to na mě začíná být trochu vidět :) přeju hodně zdraví těhulkám i miminkům!
Odpovědět To se mi líbí0
Já jsem z Kutné Hory. Při prvním těhu jsem nabrala 18kg a teď jsem dvě zhubla a dvě nabrala, tak že zatím nic. Snad to tak nebude přibývat celou dobu
Odpovědět To se mi líbí0
Já s ním teda na co přijdu, ale vidět to moc není :) ale zase taky dobře, pak to na mně vše nezůstane.
Jinak já jsem z Dačic, jižní čechy..
Odpovědět To se mi líbí0
A vůbec těhulky..odkud jste? Já bydlím kousek od Olomouce
Odpovědět To se mi líbí0
@makky.16to já nejdřív 2kg shodila a teď 1 přibrala , ale počítám, že za chvilku to pojede (ta váha) nahoru jak po másle
Odpovědět To se mi líbí0
Děkuju holky.. :) já jsem na začátku těhu shodila 5kg.. teď jsem nabrala 2kg tak jsem zatím na 50kg :) tak uvidíme jak to půjde dál..
Odpovědět To se mi líbí0
@beruninajj sluší a moc no já už přibrala 6kg
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme