Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Zimní miminka 2013

Sice jsem na samém začátku těhulkování a doufám, že vše dobře dopadne a v zimě se nám narodí krásné a už dlouho vytoužené miminko, proto zakládám tuto diskuzi a čekám na další těhulky co budou rodit letos v zimě... clamp
Celkem 154 odpovědí Zobrazit jako strom
@makky.16 my naštěstí ne, ale není nic vyloučeno a odkudpak jsi???
Odpovědět To se mi líbí0
@berunina Jo tak : no uvidime, no dvojčátka nevim nevím jak bych zvládala ale může se stat máme je v rodině
Odpovědět To se mi líbí0
@makky.16 no myslela jsem jako chlapeček...když má někdo holčičku i chlapečka, tak se říká páreček, ale dvojčátka...nooo....to bych asi taky nedala.....i když musela bych
Odpovědět To se mi líbí0
@berunina ty jo tak to nevím jak bych zvládla teda devil
Odpovědět To se mi líbí0
@makky.16 třeba výjde páreček
Odpovědět To se mi líbí0
@jeinynka 9+6 to máš kdy termín?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj,ja jsem 9+6
Odpovědět To se mi líbí0
tak to já už mám doma 2,5letou cácorku takže ted by mohl být chlapeček ale pochybuji určitě zase holka ale je to jedno hlavně zdravíčko :) Jinak termín mám 13.12.
Odpovědět To se mi líbí0
ne ne já ještě dítě nemám..o tohle jsme se snažily 2,5 roku...takže premiéra....snad dopadne všechno dobře. A vítám zde Anonym jakpak se jmenuješ?
Odpovědět To se mi líbí0
já budu taky rodit v zimě jsem v 8 týdnu. To je mé druhé dítě asi jsem to zapomněla už to je přes 10 let co jsem rodila a bylo to na jaře.
Odpovědět To se mi líbí0
já jsem dneska 6tt+6 a ty už máš nějaké dítko?? Já jdu na kontrolu 6.5 už by mělo být vidět srdíčko :) <3
Odpovědět To se mi líbí0
vítám tě...no viděla bych to tak na 5tý-6tý...za týden jdu k doktorovi,tak poví víc
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj ahoj přidámvám se tak v jakém pak si týdnu ?? :)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj ahoj přidámvám se tak v jakém pak si týdnu ?? :)
Odpovědět To se mi líbí0

Video

Diskuze

Doporučujeme