Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Zkušenost s kosmetikou Anubis?

BabetaBeauty 25. 7. 2014 0:18
Ahoj, jakou máte zkušenosti s kosmetikou Anubis, prosím? Pokud ji používáte, tak jak vám vyhovuje a kde ji kupujete? slyšela jsem konkrétně, že mají mít nějaký super krém na vrásky se zlatými částečkami, neznáte?
Celkem 3 odpovědi Zobrazit jako strom
Veruš 20. 8. 2014 20:39
@Rebarbora Ahoj, krém o kterém píšeš používá mamka a je s ním spokojená. Ale na můj vkus je trochu dražší. Já už přes dva roky používám na obličej krém proti striím - teď zrovna jsem velmi spokojená s krémem od Bepanthenu. Právě krémy proti striím obsahují látky, které perfektně vyhlazují obličej a kromě strií, také brání vzniku vrásek:-)...mám to doporučené od jedné známé dermatoložky a je fakt, že od té doby, co ho používám, tak mám mnohem méně viditelnější vrásky. Tak to je jen takový tip:-).
Odpovědět To se mi líbí0
Rebarbora 15. 8. 2014 17:58
Dobrý den, krém se zlatými částečkami a diamantovými solemi doma mám a jsem za něj moc ráda :-) je takový hutnější a výživný, používám ho vždycky večer a po ránu je pak pleť pěkně odpočatá a vyhlazenější :-) někdy když se třeba večer někam chystám tak si jej na chvíli nanesu už třeba doma odpoledne, před líčením pleť zlehka očistím, nalíčím a vypadám pak svěže i když mám za sebou celý pracovní den :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Natalie 26. 7. 2014 20:26
Ahojda, používám ji už asi rok a jsem spokojená :-) já teda bohužel ten krém přímo neznám, používám od anubis tu bio řadu na citlivou a mastnější pleť a ta je skvělá :-) o tom zlatém krému vím jen z doslechu, že prý má dobře účinkovat, ale sama ho vyzkoušený nemám :-( :-)
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu