Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Zkušenosti s robotem na okna?

PohodarkaM 20. 3. 2014 9:29
Ahoj maminky, nemáte náhodu některá doma takového toho robota na čištění oken? Čekám svoje druhé dítko, takže momentálně nemám moc energie a ještě starosti s tím prvním k tomu, takže vážně uvažuju, že bych si nějakého toho robota pořídila, abych si trošku ulehčila práci Tak se chci zeptat na vaše názory a tipy?
Celkem 4 odpovědi Zobrazit jako strom
KacKaca 22. 4. 2014 23:03
@Zaneta Zaneto, mám podobnou zkušenost jako ty, taky vysáváme skoro každý den, spíše teda kvůli alergiím, ale stejně a pořídili jsme iClebo, jednak je skvělý, že si jezdí sám a ty se fakt nemusíš starat, má různé senzory, atd. takže si zmapuje pěkně prostor, přejede i prahy a zajede i pod postele, takže bezva :-) navíc má protialergický hepa filtr :-) vybrala jsem ho právě podle průzkumu vysavačů, co dělali v dTestu, tam skončil dost dobře :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Zaneta 30. 3. 2014 16:36
@PohodarkaM Dobrý den, když tady mluvíte o těch robotech, chtěla bych se zeptat jestli náhodou některá nemáte ten robotický vysavač, co sám jezdí a uklízí? :-) vysávám totiž kvůli našim zvířatům téměř každodenně a tak jsem si říkala, že bych si nějakého toho robota pořídila, ale moc nevím jaký typ, nemáte zkušenost někdo?? hlavně aby byl kvalitní a dobře fungoval, když už ho kupuju, na nějakou tu korunu zase tak moc nehledím, když mi ušetří čas a energii, kterou pak budu moct věnovat třeba dětem :-) Díky
Odpovědět To se mi líbí0
PohodarkaM 30. 3. 2014 0:20
@Poletuska Díky moc, už jsem koukala a jsem z toho čím dál tím víc nadšená a natěšená, že to ukážu manželovi a "nenápadně" ho navedu k tomu, aby mi ho pořídil :-D a naštěstí co jsem si četla, tak i ovládání je jednoduché, takže to snad zvládnu :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Poletuska 29. 3. 2014 0:36
Ahoja, robotka mám a je skvělý, jen ho zapnu a on si pak vyleze nahoru na okno a po takové své naplánované dráze se spouští dolů :-) každé místo umyje dvakrát (takže je pomalu důkladnější než já) kdyžtak se podívej na stránky hobot.cz , je to tam ještě názorně vysvětleno a je tam i video na ukázku :-D
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu