Maminka.czDiskuzePočetí

Zkusili jste paní Blanku?

marleti 7. 9. 2012 11:57
Zdravím všechny co chtějí miminko. Tady je má zkušenost. Každý kdo zažil ivf ví jak moc je to náročné na psychiku a finance,navíc když ani tady to nefunguje .Stimulovali mě 3* nebyl problém s vajíčky ani oplodněním a zbylo i na zamražení.U zamražených je samozřejmě šance otěhotnění zase nižší .Čtvrtý pokus jsem si nechala do zásoby a kontaktovala jsem paní Blanku ,kterou jsem našla také díky diskuzi zde na netu.Zkusila jsem to neboť tonoucí se stébla chytá!!!Po půlroce jsem otěhotněla a jsem ve druhém trimestru,strašně šťastná že jsme to dokázali.Kamarádce pomohla i při třetím pokusu ivf neboť ta nemá jeden vaječník.Budu oní psát všude kam se dostanu ,protože tím třeba pomůžu právě Vám.Držím všem palečky!!!!! Kontrakt na ní vám ráda předám.
Celkem 9 odpovědí Zobrazit jako strom
Míša 18. 7. 2016 18:26
@Kamila Dobrý den, prosím můžete mi zde napsat kontakt na paní Blanku? Meil blajir již není aktuální :/ Děkuji moooc
Odpovědět To se mi líbí0
Kamila 29. 3. 2015 22:38
@kajmi Dobrý večer,našemu malému je 14 měsíců,díky téhle stránce jsem kontaktovala paní Blanku,a mám dítě. Stálo to hodně úsilí,ale miminka jsem se dočkala a nyní čekáme druhé,měla jsem podle doktorů nepravidelnou ovulaci a málo vajíček,jsem alergik a celkově se nedařilo.Paní Blanka je žena, která vás podrží psychicky a díky zvláštních metodám ezoterických vám s prostředkuje setkání se s budoucností .Já jsem v tomhle setkání viděla jak ležím na lůžku a doktor mi dělá ultrazvuk a říká jste opravdu těhotná ukazuje mi gestikulační váček s bijícím srdíčkem cítím že jsem šťastná jdu zpět do čekárny a tam ukazuji obrázek manželovi, který drží syna v náručí,ptala jsem se jak se můj syn narodil a viděla jsem se v nemocnici po umělém oplodnění, a tohle těhotenství ptám se a vidím naši ložnici .Tenhle moment jsem viděla v roce 2012 listopad a 25.3.2015 sem to doopravdy prožila.Šla jsem k doktorovi že mi vyšel pozitivní těhotenský test ,manžel šel se mnou a doktor mi dělal ultrazvuk a já nesla manželovi obrázek on držel našeho malého.Jenom píšu co jsem zažila ,paní Blanka je opravdový poklad a umí toho hodně pomůže radou a srovná vám psychiku .Možná pomůže i vám .
Odpovědět To se mi líbí3
Mardzana 24. 2. 2013 19:54
Holky, jsem v zoufalé situaci a hledám jakoukoliv pomoc. Narazla jsem na "pomohla mi až paní Blanka". Můžete mi někdo říct, kdo je paní Blanka a co dokáže? Díky, Mer.
Odpovědět To se mi líbí0
26. 11. 2012 8:01
Jak paní Blanka pomáhá?
Odpovědět To se mi líbí0
kajmi 3. 10. 2012 19:41
@luckynka Lucie, jestli se nemylim jsou to doplnky stravy, ale urcite dej vedet co zjistis ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
luckynka 3. 10. 2012 0:04
Paní Blance jsem napsala uvidíme budu vás maminky snažilky kontaktovat...jsem zvědavá v čem to je O<img alt=" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/42.gif" />
Odpovědět To se mi líbí0
luckynka 3. 10. 2012 0:04
Paní Blance jsem napsala uvidíme budu vás maminky snažilky kontaktovat...jsem zvědavá v čem to je O<img alt=" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/42.gif" />
Odpovědět To se mi líbí0
marleti 1. 10. 2012 12:02
Tady mám fotku a kontakt na paní
blajir@centrum.cz
Odpovědět To se mi líbí0
kajmi 9. 9. 2012 2:09
Máte pravdu, tonoucí se i stébla chytá... Kdo je ta paní Blanka a jak pomáhá?
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu