Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Žloutenka A

wajo 5. 8. 2013 20:50
Ahoj, mám téměř pětiletou dcerku, kterou budu nechávat očkovat proti žloutence A (na doporučení naší paní doktorky). Prý je na to teď nějaká akce od VZP. Nevíte n.ěkdo podrobnosti jak to probíhá? Díky
Celkem 3 odpovědi Zobrazit jako strom
jarkavobr 30. 8. 2013 7:28
@wajo Ahoj,
nevím, jestli už ti nepíšu pozdě a nezjistila sis to sama :-( Vyjde myslím na 1900,-, ale když si zajdeš na tu pojišťovnu, tak jenom na 1150,-
Je rozhodně lepší jít to nechat naočkovat hned, než s sezoně kašílků, rýmeček atd. :-)
Odpovědět To se mi líbí0
wajo 18. 8. 2013 20:29
@jarkavobr Jarko, ty peníze se určitě hodí. Na kolik to vyjde celé? Asi zkusím malou proti té žloutence naočkovat ještě než se bude po prázdninách vracet do školky. Moc času už sice nezbývá, ale jak začne školka, tak zase začne tahat jednu nemoc za druhou.
Odpovědět To se mi líbí0
jarkavobr 6. 8. 2013 20:10
Doktorka má pravdu, akce na to je. Je potřeba jít si vyzvednout voucher na VZP. Přispívají částkou 750,- , musíš si ale koupit obě očkovací vakcíny najednou a nechat jednu naočkovat do konce tohoto roku. Jinak mezi těmi dávkami musí být odstup alespoň 6 měsíců. Víc je možné zjistit přímo na stránkách pojišťovny.
Jinak se vůbec nedivím, že to doktorka doporučuje. Naše paní doktorka říkala, že zažila už 3 epidemie žloutenky, a že to prý rozhodně nestojí za to. Opakovat by to prý nechtěla. Už jenom ty testy na který musí děti chodit a tahat se po nemocnicích.
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu