Maminka.czDiskuze

Známky vs. slovní hodnocení

ksanda.1 31. 1. 2012 20:45:31
Dcera půjde v září do první třídy, kde dostávají známky. Jak tu bylo napsáno - je to zvyk, zaběhnuté a srozumitelné... Děti i rodiče jsou informováni během roku, takže vědí zda ta dvojka je lepší či jen tak tak... Já mám osobní zkušenost - když jsem chodila do první třídy já byli jsme pokusní králíci a jediný ročník, který byl známkovaný slovně. Tenkrát jsem byla strašně smutná - pro prvňáčka, který si nese domu nějaké věty místo jedničky nic moc... Ve druhé třídě už jsme zase dostávali známky neb pokus se neosvědčil. Nutno říci, že já jsem nikdy neměla potíže s učením, takže sem nepotřebovala motivaci ani "změkčení" svých nedostatků. Děti, které mají potíže s učením možná známky vnímají trošku jinak a možná pro ně může opravdu pak být vysvědčení stresující, ale toto nedokážu posoudit.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme