Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Znáte tutospolečnost ?

Zuznakka 28. 5. 2014 20:53
Ahoj Designoutlet? O tom jsem zatím neslyšela, kde jste k této firmě došli? A musím být zaregistrována? A jaké z toho jsou výhody?
Celkem 6 odpovědí Zobrazit jako strom
anna 15. 11. 2014 15:53
Dobrý den, prosím Vás hledám originální doplňky do našeho nového bytečku, chtěla bych ho, co nejvíce oživit, abychom se tu cítili dobře, teprve spolu s začínáme bydlet s přítelem,
Odpovědět To se mi líbí0
Pajovka 27. 10. 2014 8:34
ahoj my nakupujeme již dlouho u této společnosti. Mě se tu moc líbí i to, že se dá zakoupit i zboží druhé jakosti, spoustu peněz jsem již díky tomu ušetřila. A není to vůbec znát! Ale jinak jsem i kupovala normální kousky, které vyšli též za skvělé peníze! Když tu byli kolegové o víkendu, konečně jsem totiž dodělala byt, tak byli unešeni z vybavení!
Odpovědět To se mi líbí0
INKA 25. 10. 2014 17:55
@lucies ahojky rozhodně to zní zajímavě, jak dlouho nakupujete u DesignOutletu? Koukala jsem zatím jen v rychlovce na stránky, ale vypadají opravdu dobře. Mají tu moc hezký výběr i dekorativních věcí do koupelny hlavně na šperky a gumičky by to bylo super,pak také jsme koukala, že jsou v akci i různé stojany na svíčky, ty já miluju takovéto drobnosti, ale hned je byteček útulnější.
Odpovědět To se mi líbí0
lucies 21. 10. 2014 11:10
Dobrý den, kam chodíte na nápady originálního nábytku? Já už jsem zoufalá všude, kde jsem zatím byla jsou šilenosti, nebo to mají snad všichni sousedi v okolí…
Odpovědět To se mi líbí0
Ema.Fr 4. 8. 2014 16:10
@nela Ahojky, za sebe můžu doporučit obchod Alice in Paris na Újezdě v Praze. Mají úžasný styl a spoustu katalogů, ze kterých si nábytek můžeš vybrat. Kupovala jsem si u nich jídelní stůl a židle a nemůžu si je vynachválit, opravdu luxus a kvalita. Koukni když tak, ať si uděláš představu o stylu a zajdi se k nim podívat :-)
Odpovědět To se mi líbí0
nela 26. 7. 2014 13:08
Nazdárek kam chodíte nejraději nakupovat nábytek? Já bych moc ráda našla stránky, kde mají opravdu kvlitní a luxusní kousky nábytku, zatím jsem pouze narazila na samé šunty z čeho lezly třísky a kousky látek a tak dále a kolikrát to i nedrželo stabilitu, prosím o pořádný nábytek a kontakt na stránky. Předem díky.
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu