Zoufalá z přítele

Nikola S 9. 7. 2019 11:28:35
Prosím vás o radu nebo aspoň vyjádření účasti. S přítelem jsme spolu bezmála 4 roky, nedávno se nám narodilo druhé dítko - po prvním chlapci vytoužená holčička, ale nějak se u mě nedostavuje pocit rodinného štěstí. Děti miluji, mateřské instinkty cítím hodně silně, ale na příteli mi začíná vadit čím dál víc věcí. To, jak nic neřeší, před 2 měsíci přišel o práci a nevypadá to, že by hledal novou, na mé otázky reaguje podrážděně, že nepůjde dělat mezi póvl něco podřadného a že čeká, až se nějaká dobrá práce najde. Slyšíte to, AŽ SE NAJDE! Nedochází mu, že sama se nenajde.. Další problém je, že co jsme spolu, krom dovolené nebo nemoci jsme spolu netrávili 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Z toho jsem teď taky na budku. Takže výsledek - jsem protivná, pořád brečím, když se mu to snažím vysvětlit, tak to celé otáčí, že je vlastně chyba ve mně, že jsem nespokojená pořád atd. Motáme se v kruhu, argumentuji zodpovědností za rodinu a to nás vrací na začátek diskuze - ona se práce najde, teď si potřebuje odpočinout. To je jen stručný popis toho, co se u nás děje a probíhá každý den. Já mám tak velký pocit zodpovědnosti k dětem, že mi brání sebrat se a na půl dne vypadnout a nechat ho, ať se stará. Mám strach z následků, dalších naschválů nebo pomsty..
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Horoskopy

Beran Nevystavujte se stresu, který proudí z rodiny. Jeden člen je zásadně proti vašim plánům a nedá pokoj.…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Radana, Radovana, Ivica

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné