Maminka.czDiskuze

RE: Zubní lékař pro celou rodinu Praha 7,8,9,10

Iveta F 21. 1. 2015 9:34:12
Dobrý den,
já již 9 let chodím k paní doktorce Cestrové (Petra Cestová, Kučerova 808/13, P-9) a musím říct, že jsem max. spokojená. Mám syna 6,5 roku a i on k ní chodí od prvního zoubku pravidelně, nejdříve jen na povození na křesle a pak na běžné kontroly, teď byl už i na ústní hygieně ( naučila nás sestřička správně čistit zoubky a to i mezi zubní prostory),kterou mu dělala sestíčka paní doktorky, která je velmi příjemná, hodná a umí to s dětmi stejně jako doktorka Cestrová. Synovi už 3x trhala zoubeky ( nechtěly vypadnout a rostly mu už nové) a vždy to s ním doktorka i sestra skvělě zvláda. Dítě mi na klíně nesedí, sedí tam samo a mudr. mu vždy vše vysvětlí a ukáže co se bude dít. Teď byl na vrtání s injekcí a ani nepípnul.Je pravda, že za plombu se platí i u dítěte (bílá 1000,-) ,ale člověk to velmi rád dá, když ví, že je to dobře udělané. K mudr. já chodím víc jak 9 let a žádná plomba mi nikdy nevapadla a jsem max. spokojená. V ordinaci si pak děti mohou vybrat z krabice nějákou malou drobnost jako dárek za statečnost :) což je vždy potěší. V čekárně je tabule kde si děti mohou malovat a tak si zkrátit dobu případného čekání. My k paní doktorce dojíždíme z Čelákovic a jsem šťasná , že jí máme. Postupem let k ní přešla i má sestra se svou celou rodinou. Nevím zda bere nové pacienty,ale já bych jinam nešla. Nemám problém tam jít sama ,ale hlavně ani můj syn což je fakt skvělé. Tak snad jsem Vám sdělila alespoň něco z toho co Vás zajímalo.Přeji pěkný den.Iveta F
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme