Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

zvětšení prsou

...p.e.t. 18. 5. 2014 18:25
Nazdárek, moc ráda bych vyzkoušela něco nového a chtěla bych si nechat zvětšit prsa, ale ještě jsem si nevybrala, kde jestli Praha nebo Brno a pak jakou kliniku, jejich tolik a s tak velikou nabídkou.
Celkem 28 odpovědí Zobrazit jako strom
Laure dnes 13:17
Názory jako má @katy mě strašně baví. Asi je sama se sebou spokojená, to je super, ale já měla mindráky jak Brno z ošklivých a nestejných prsou. Nezírala jsem na magazíny s obrázky "prsatek", jenom jsem se za více než 15 let nenaučila sama sebe mít ráda a snažila jsem se - psala jsem si motivační vzkazy na zrcadlo, psala jsem si deník s pozitivními věcmi o sobě a o svých dnech... Při mé práci jsem ale měla každý den neustále vyloženě pod nosem svoji nedokonalost (nejsem striptérka, sportovně plavu a vyučuju). Šetřila jsem jak blázen, to jo, ale zašla jsem si na autoaugmentaci a jsem na sebe naštvaná, že jsem nezašla dříve! Teď jsem spokojená se svýma malýma, ale souměrnýma (!) prsama a to by mi nezařídily žádné tabletky nebo krémy.
Odpovědět To se mi líbí0
ofka středa 14:46
A víš aspon, jaký zákrok podstoupis? :D
Odpovědět To se mi líbí0
Kajka 1. 6. 2017 11:13
@katy Je to hezké čtení, ale nesouhlasím. Ten kdo nemá problém, toto nikdy nepochopí a vy asi patříte mezi ně. Jaká máte prsa? Hm? Jak by se mohla žena která má např dvojky povislé jak psí uši, kdy je do podprsenky spíš roluje, cítit hezky žensky? To mi nevykládejte...Když si někdo nechá pěkné dvojky přeoperovat na větší, to rozmařilost je, ale každopádně je to úplně každýho věc a odsuzovat to, je špatně. Miluju tyhle názory, kdy poukazujete na to, co je ok a co ne. Nebo jak by to mělo být. Kdo určil pravidla? Většina žen, co jdou do toho, to dělají především kvůli sobě a většině žen to psychicky pomůže a zlepší to i sexuální život, protože se cítí víc atraktivní. Tak se mějte hezky, vy tam na druhé straně vyrovnaná ženo ;-)
Odpovědět To se mi líbí1
Gabča 17. 5. 2017 18:03
@Daniela Kde jsi prosím na operaci byla ? Co jsem totiž viděla zvětšená prsa u kamarádek, tak to byly akorát silikony a u těch je to hnedka patrné, že se jedná o umělá prsa.
Odpovědět To se mi líbí0
Daniela 15. 5. 2017 15:22
@Anna Výsledek je naprosto úžasný a v porovnání s implantáty to poznat není, vypadají opravdu přirozeně. Co se týče vstřebání, tak to nehrozí, efekt je stejně trvalý, jako u zvětšení prs implantáty.
Odpovědět To se mi líbí0
Anna 8. 4. 2017 19:10
a jaký je výsledek ? Nemůže se tuk třeba vstřebat ? A je to naomak poznat oproti implantátům, že jsou zvětšené ?
Odpovědět To se mi líbí0
Letavka 27. 2. 2017 21:47
@carmen22 A na jake klinice jsi v Praze byla.Je toho spousta.
Odpovědět To se mi líbí0
carmen22 27. 2. 2017 21:44
Ahoj já jsem byla na zvětšení prs a jsem maximálně spokojená jsem z Prahy,takže jsem byla na velmi dobré klinice v Praze.
Odpovědět To se mi líbí0
žanda 27. 9. 2016 15:17
@werik no já právě nevim..moc tomu nevěřím a nechci vyhazovat peníze za něco co nebude fungovat
Odpovědět To se mi líbí0
werik 27. 9. 2016 15:12
@žanda já myslím, že plastika je uplně nejrajnější metoda :/ určitě jsou i jiné zpusoby..ruzne prásky, procedury atd...
Odpovědět To se mi líbí0
žanda 27. 9. 2016 0:08
máte nekdo zkušenost s nejakou neinvazivní metodou? plastiky se docela dost bojim :/
Odpovědět To se mi líbí0
Jana 23. 9. 2016 11:49
@Kamilka ja byt vama tak do toho taky jdu! :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Kamilka 19. 9. 2016 10:51
@Jana no to mate pravdu. :) kouknu se na ceny a uvidim no ale zatim jsem priklonena k tomu ze do toho pujdu
Odpovědět To se mi líbí0
Jana 12. 9. 2016 12:35
@Kamilka no nevim zas na jednu stranu aby kdyz tam chodi slavni tak aby to nebylo prepaleny cenove ale zase celebrity by na sebe nenechali sahnout nekym nezkusenym
Odpovědět To se mi líbí0
Kamilka 22. 8. 2016 13:17
@Jana Divala jste se na nejake doporuceni lidi co uz na nejakem zakroku byli? :) a nebo nejakou kliniku kam chodi i slavni treba
Odpovědět To se mi líbí0
Jana 19. 8. 2016 11:40
Ahoj poradite mi prosim nekdo plastickou chirurgii v praze kam bych mohla na plastiku prsou?
Odpovědět To se mi líbí0
Anička 27. 7. 2016 13:20
Přesne tak, není potreba hned rezat. Já beru bylinkové tablety a zvetsily mi pra o jednu velikost. Jsem z toho nadsená, rptooze prítelovi se líbi vetsí prsa a já mám hezcí postavu
Odpovědět To se mi líbí5
Dana 21. 6. 2016 9:30
Holky než se necháte řezat, vyzkoušejte i jiné možnosti, jsou i různé speciální krémi a tobolky, které pomáhají růstu prsní tkáně. Věřte mi mám, to vyzkoušené.
Odpovědět To se mi líbí3
míca 6. 6. 2016 9:46
@katy No tak to já si dovolím hrubě nesouhlasit. Ano, máte pravdu v tom, že kvůli chlapovi by se to nemělo dělat za žádnou cenu. Pokud chlap ženu urazí kvůli velikosti prsou, tak je to hulvát a nestojí žene za to. Ale ženská by se měla cítit hlavně dobře sama se sebou. Pokud je nespokojená, proč by to jako neměla podstoupit? Ne každé příroda nadělila krásná prsa a pokud je tady ta možnost, jak si trošku pomoci, nevidím v tom problém.
Odpovědět To se mi líbí4
katy 22. 4. 2016 21:15
Děvčata, přeji Vám všem abyste si každá začala vážit nejen zdraví ale především sebe.doba je zlá, ze všech stran na nás bafají nádherné prsatky s dlouhými hustými vlasy, řasy a kdo ví s čím ještě. Jako žena taky dokážu ocenit hezkou ženu, ale pokud má silikony, prodlouž vlasy, gelove nehty a umele rasy...co z toho je jeste porad krasne? Která ženska by chtěla mít naky implose zavedeny v tele, jen tak kvuli sobe, Pro svou radost? Žádná! z 95 procent to je jen kvuli chlapum. Žádný chlap na světě nestojí za to aby se zdravá ženská takhle zmršila. Řezat do zdravého těla? A próč?Aby se chlapum rychlejc postavil nebo snad ještě jinej důvod? A taky jsem neslyšela že by se nakymu chlapovi libilo sahat na nakej silikon. je to kekel...Já jen fakt žasnu nad tím, kolik holek tohle dobrovolne podstupuje, jenom aby se citili hezci, lepsi? Je mi z toho docela šoufl po tom co jsem zjistila, kolik holek si t o v čr denně nechá dělat :sok: Jedinym pochoipitelnym duvodem pro imploše je pro me zdravotni. Z estetického hlediska to neni nic jineho než rouhání. Přeji Vám abyste každá, která si zahrává s tímto nápadem, našla muže, který Vás bude uznávat takovou jaká jste a takovy nesmysl jako zvetseni prsou by vam nikdy nedovolil!!! Proste do nekterych veci bychom se prirode nemeli plest. Doufam ze jsem timto aspon jedne ženě pomohla se rozhodnout tohle nepodstupovat. Je to jenom ve Tve hlave. A je to neskutečný business!!
Odpovědět To se mi líbí5


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu