Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

zvětšení prsou

Nazdárek, moc ráda bych vyzkoušela něco nového a chtěla bych si nechat zvětšit prsa, ale ještě jsem si nevybrala, kde jestli Praha nebo Brno a pak jakou kliniku, jejich tolik a s tak velikou nabídkou.
Celkem 46 odpovědí Zobrazit jako strom
Zdravím, maminky já jsem přemýšlela taky o plastice prsou, po kojení jsou moje prsa hrozně povislá. A přemýšela jsem nad tím si je zvětšit, máte zkušenosti s tím, slyšela jsem že to po zákroku bolí je to tak jak jste se s tím popraly?
Odpovědět To se mi líbí0
@Adriana Jo tak to je těžký v tomhle radit Zkusila bych se optat nějakého plastika na výhody a nevýhody obojího a podle toho bych se rozhodla...
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak jste zvladly bolest, stačily vám prášky nebo jste použily něco jiného děkuji za informaci.
Odpovědět To se mi líbí0
@Lenka Bolest je individuální. Mně to nebolelo vůbec, infuzi proti bolesti jsem měla jen jednu, hned po operaci, pak už jsem další nepotřebovala a ani doma jsem nemusela zobat žádné prášky proti bolesti.
Odpovědět To se mi líbí0
@Adriana Byla jsem před rokem na plastice v Praze, implantáty pod sval. Zvětšení tukem jde jen o jednu velikost a může se stát, že po nějaké době bude nutné operaci opakovat kvůli doplnění objemu, protože tuk se z části vstřebá.
Odpovědět To se mi líbí0
Jaká metoda zvětšení je podle vás nejlepší? Nevím jestli jít do implantátů a nebo do zvětšení vlastním tukem... :/
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj , uvažuji o zvětšení prs, ale chci se zeptat jak jste to měli vy s hojením jizev a bolestí? Zatím si to vše zjišťuji a pročítám.
Odpovědět To se mi líbí0
Jak moc bolí hojení jizev po plastice prsou? dá se to vydržet i bez prášků?
Odpovědět To se mi líbí0
S touto klinikou mám také zkušenost, nechala jsem si zmenšit prsa a teď mám v plánu se objednat na konzultaci kvůli očním víčkám... je hrozné co se mi z nich během těch let stalo... už skoro ani nevím že nějaká víčka vůbec mám :(
Odpovědět To se mi líbí0
@Af Mě z toho záda nebolí. Nemám v nich žádné implantáty, ale jen ten tuk z boků takže se ani o moc nezvětšily. Ale podle mě je asi jasné, jestli si necháš zvětšit prsa třeba z jedniček na trojky že tě záda nějakou dobu budou bolet, když na to nejsi zvyklá.
Odpovědět To se mi líbí0
Co záda? NechČi aby mě kvuli větším prsou boleli rok záda s kecama ze si zvyknu ...
Odpovědět To se mi líbí0
Já byla na plastice taky v Praze a docela brzo. Někdy ve 20ti protože mám vpáčený bradavky, takže bych stejně nemohla kojit. A hlavně jsem měla už od puberty komplex z toho jak mám malý prsa. Na klinice yes visage kde jsem byla mi odebrali tuk z boků a dali mi ho do prsou, jako sice to nemá úplně takový efekt jako když máte implantáty, ale já dávám spíš na přirozenost. Nechtěla jsem mít cizí předmět v těle.
Odpovědět To se mi líbí0
Řešila jsem stejný problém, akorát s tím, rozdílem, že jsem věděla, že Brno naprosto nepřichází v úvahu. Co jsem se dívala na recenze a diskuze, tak je to hrůza a tolik peněz bych za takový výsledek nedala. Takže já jsem si vybrala Prahu.
Odpovědět To se mi líbí0
@Liana77 Ahoj Liano, zkus tu přírodní a když nebude zabírat jdi na operaci :)
Odpovědět To se mi líbí0
@Anička Ahoj holky, jsem teď na vážkách jestli operace nebo přírodní medicína. Co doporučujete ?:)
Odpovědět To se mi líbí0
Můj tuk mi v mých prsou vydržel vlastně stejně, jako hned po operaci. samozřejmě se nějaký vsákne, ale s tím je třeba počítat. U každé ženy je to pak jinak :) ty moje se vydařily na jedničku :)
Odpovědět To se mi líbí0
@Laure Naprosto s vámi souhlasím. Taky jsem byla na autoaugmentaci a velice, ale velice mě mrzí, že jsem si je nenechala zvětšit a upravit dříve. Strašně dlouho jsem se kvůli tomu trápila. Je to neuvěřitelný, jak taková věc dokáže zvednout sebevědomí, že ? Kde jste vůbec na zvětšení byla ? :)
Odpovědět To se mi líbí0
@Anna Taky by mě zajímalo, jak je to s tím vstřebáním tuku a jestli tam tuk vydrží, jak má..
Odpovědět To se mi líbí0
Názory jako má @katy mě strašně baví. Asi je sama se sebou spokojená, to je super, ale já měla mindráky jak Brno z ošklivých a nestejných prsou. Nezírala jsem na magazíny s obrázky "prsatek", jenom jsem se za více než 15 let nenaučila sama sebe mít ráda a snažila jsem se - psala jsem si motivační vzkazy na zrcadlo, psala jsem si deník s pozitivními věcmi o sobě a o svých dnech... Při mé práci jsem ale měla každý den neustále vyloženě pod nosem svoji nedokonalost (nejsem striptérka, sportovně plavu a vyučuju). Šetřila jsem jak blázen, to jo, ale zašla jsem si na autoaugmentaci a jsem na sebe naštvaná, že jsem nezašla dříve! Teď jsem spokojená se svýma malýma, ale souměrnýma (!) prsama a to by mi nezařídily žádné tabletky nebo krémy.
Odpovědět To se mi líbí0
A víš aspon, jaký zákrok podstoupis?
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Býk V posledních dnech jste aktivní a svou pozici patřičně využíváte. Zdokonalte se po všech stránkách.…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Jana, Vanesa, Vanessa

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu