Maminka.czDiskuze

RE: zvětšení prsou

katy 22. 4. 2016 21:15:26
Děvčata, přeji Vám všem abyste si každá začala vážit nejen zdraví ale především sebe.doba je zlá, ze všech stran na nás bafají nádherné prsatky s dlouhými hustými vlasy, řasy a kdo ví s čím ještě. Jako žena taky dokážu ocenit hezkou ženu, ale pokud má silikony, prodlouž vlasy, gelove nehty a umele rasy...co z toho je jeste porad krasne? Která ženska by chtěla mít naky implose zavedeny v tele, jen tak kvuli sobe, Pro svou radost? Žádná! z 95 procent to je jen kvuli chlapum. Žádný chlap na světě nestojí za to aby se zdravá ženská takhle zmršila. Řezat do zdravého těla? A próč?Aby se chlapum rychlejc postavil nebo snad ještě jinej důvod? A taky jsem neslyšela že by se nakymu chlapovi libilo sahat na nakej silikon. je to kekel...Já jen fakt žasnu nad tím, kolik holek tohle dobrovolne podstupuje, jenom aby se citili hezci, lepsi? Je mi z toho docela šoufl po tom co jsem zjistila, kolik holek si t o v čr denně nechá dělat Jedinym pochoipitelnym duvodem pro imploše je pro me zdravotni. Z estetického hlediska to neni nic jineho než rouhání. Přeji Vám abyste každá, která si zahrává s tímto nápadem, našla muže, který Vás bude uznávat takovou jaká jste a takovy nesmysl jako zvetseni prsou by vam nikdy nedovolil!!! Proste do nekterych veci bychom se prirode nemeli plest. Doufam ze jsem timto aspon jedne ženě pomohla se rozhodnout tohle nepodstupovat. Je to jenom ve Tve hlave. A je to neskutečný business!!
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme