Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

zvětšení prsou

Nazdárek, moc ráda bych vyzkoušela něco nového a chtěla bych si nechat zvětšit prsa, ale ještě jsem si nevybrala, kde jestli Praha nebo Brno a pak jakou kliniku, jejich tolik a s tak velikou nabídkou.
Celkem 38 odpovědí Zobrazit jako strom
máte nekdo zkušenost s nejakou neinvazivní metodou? plastiky se docela dost bojim :/
Odpovědět To se mi líbí0
@Kamilka ja byt vama tak do toho taky jdu! :-)
Odpovědět To se mi líbí0
@Jana no to mate pravdu. :) kouknu se na ceny a uvidim no ale zatim jsem priklonena k tomu ze do toho pujdu
Odpovědět To se mi líbí0
@Kamilka no nevim zas na jednu stranu aby kdyz tam chodi slavni tak aby to nebylo prepaleny cenove ale zase celebrity by na sebe nenechali sahnout nekym nezkusenym
Odpovědět To se mi líbí0
@Jana Divala jste se na nejake doporuceni lidi co uz na nejakem zakroku byli? :) a nebo nejakou kliniku kam chodi i slavni treba
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj poradite mi prosim nekdo plastickou chirurgii v praze kam bych mohla na plastiku prsou?
Odpovědět To se mi líbí0
Přesne tak, není potreba hned rezat. Já beru bylinkové tablety a zvetsily mi pra o jednu velikost. Jsem z toho nadsená, rptooze prítelovi se líbi vetsí prsa a já mám hezcí postavu
Odpovědět To se mi líbí6
Holky než se necháte řezat, vyzkoušejte i jiné možnosti, jsou i různé speciální krémi a tobolky, které pomáhají růstu prsní tkáně. Věřte mi mám, to vyzkoušené.
Odpovědět To se mi líbí3
@katy No tak to já si dovolím hrubě nesouhlasit. Ano, máte pravdu v tom, že kvůli chlapovi by se to nemělo dělat za žádnou cenu. Pokud chlap ženu urazí kvůli velikosti prsou, tak je to hulvát a nestojí žene za to. Ale ženská by se měla cítit hlavně dobře sama se sebou. Pokud je nespokojená, proč by to jako neměla podstoupit? Ne každé příroda nadělila krásná prsa a pokud je tady ta možnost, jak si trošku pomoci, nevidím v tom problém.
Odpovědět To se mi líbí5
Děvčata, přeji Vám všem abyste si každá začala vážit nejen zdraví ale především sebe.doba je zlá, ze všech stran na nás bafají nádherné prsatky s dlouhými hustými vlasy, řasy a kdo ví s čím ještě. Jako žena taky dokážu ocenit hezkou ženu, ale pokud má silikony, prodlouž vlasy, gelove nehty a umele rasy...co z toho je jeste porad krasne? Která ženska by chtěla mít naky implose zavedeny v tele, jen tak kvuli sobe, Pro svou radost? Žádná! z 95 procent to je jen kvuli chlapum. Žádný chlap na světě nestojí za to aby se zdravá ženská takhle zmršila. Řezat do zdravého těla? A próč?Aby se chlapum rychlejc postavil nebo snad ještě jinej důvod? A taky jsem neslyšela že by se nakymu chlapovi libilo sahat na nakej silikon. je to kekel...Já jen fakt žasnu nad tím, kolik holek tohle dobrovolne podstupuje, jenom aby se citili hezci, lepsi? Je mi z toho docela šoufl po tom co jsem zjistila, kolik holek si t o v čr denně nechá dělat :sok: Jedinym pochoipitelnym duvodem pro imploše je pro me zdravotni. Z estetického hlediska to neni nic jineho než rouhání. Přeji Vám abyste každá, která si zahrává s tímto nápadem, našla muže, který Vás bude uznávat takovou jaká jste a takovy nesmysl jako zvetseni prsou by vam nikdy nedovolil!!! Proste do nekterych veci bychom se prirode nemeli plest. Doufam ze jsem timto aspon jedne ženě pomohla se rozhodnout tohle nepodstupovat. Je to jenom ve Tve hlave. A je to neskutečný business!!
Odpovědět To se mi líbí6
@Mery Ahojky,mám stejnou otázku jsem objednaná na konzultaci k výše zmíněnému doktoru Justanovi ale mám z toho trochu strach a nechci tam působit úplně neznale.. :)
Odpovědět To se mi líbí0
@Hana AHoj holky, na operaci prsou- pouze uprava a zpevnení po detech. Jak zákrok probíhá, je to bolestivý zákrok? jak dlouho se hojí?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, taky mě brzy čeká zvětšení prsou a vzhledem k tomu, že jsem hodně pečlivá, předchozí 4 měsíce jsem strávila čtením všech možných diskusí a článků na toto téma. Teď bych se o všechny tyto informace ráda podělila (později také o zkušenosti se samotnou operací a rekonvalescencí), proto když vás toto téma zajímá na http://superficiallawyer.blogspot.cz/2015/12/zvetseniprsou.html najdete postupně všechno, co jsem nasbírala. A nebojte se napsat komentář, budu jen ráda :)
Odpovědět To se mi líbí0
souhlasím s holkama. Tato klinika je špička a s výsledkem jsem mo spokojená
Odpovědět To se mi líbí0
@kinderova se mrkni na jejich webovky....já je znám z Brna
Odpovědět To se mi líbí0
@Eminkaa perfect clinic je i v Liberci, že?
Odpovědět To se mi líbí0
Jo klinika, kteoru zminuje Eminka je super, jsou tam zkušení doktoři, kterým není tvé zdraví jedno a i pooperační péče stojí za to :) měla jsem komplikace po operaci prsou a oproti tomu, co jsem slyšela, jak se na klienty jinde vykašlali, tak tu se o mě postarali krásně a profesionálně :)
Odpovědět To se mi líbí0
Já znám kliniku Perfect Clinic, teta u nich byla kvůli operaci víček, ale dělají opravdu spoustu věcí a jsou hodně vyhlášení, určitě jsi někdy slyšela o doktoru Romanu Kufovi, asi i díky němu jsou tak vyhlášení :) mrkni na jejich stránky www.perfectclinic.cz , můžeš si tam najít jak doktora, který by se ti líbil a s ním si domluvit schůzku a taky si pročíst jak přesně zákrok probíhá, ať víš do čeho jdeš :)
Odpovědět To se mi líbí2


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu