Maminka.czGynekologie a porodnictví (poradna)

Bolesti, špinění a změna nálad: může být příčina v antikoncepci?

22. 3. 2010
Bolesti, špinění a změna nálad: může být příčina v antikoncepci?

Otázka

Dobrý den, chtěla jsem se Vás zeptat, beru antikoncepci, ze začátku to bylo dobré, ale teď mě bolí prsa a v podbříšku, občas špiním a ty nálady co mám :'( . Může to být způsobeno antikoncepcí?neměla bych zvolit nějakou jinou ochranu než právě hormonální? Děkuji za odpověď

Odpověď

Dobrý den,

vše, co zmiňujete, může hormonální anitkoncepce skutečně vyvolávat. Není hned nutné volit zcela odlišnou antikoncepční metodu, zkuste nejprve změnit preparát (značku). Přeji hezký den, MV

MUDr. Miroslav Verner

Témata: Gynekologie a porodnictví (poradna)
Související dotazy
Dítě ve znamení Váhy bývá miláčkem učitelů, ale často klame tělem
S bylinkami u dětí zacházejte opatrně. Při nachlazení pomůže lípa nebo mateřídouška
Vychází největší číslo roku časopisu Maminka. A nechybí slevové kupóny na nákupy!
Masky jen pro děti? Omyl! Tyhle rodiny se umí odvázat

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu