Maminka.czAstroporadna

Budeme mít miminko?

15. 2. 2010
Budeme mít miminko?

Otázka

Dobrý den, nejdřív bych Vám ráda poděkovala za odpověď na můj dotaz ohledně problémů s rodiči. Zatím jsme se dostali alespoň ke komunikaci.

Ráda bych se ale zeptala ohledně mého zdravotního stavu a početí miminka. Již delší dobu mě trápí problémy, na které nemají doktoři určitou diagnózu. Se snoubencem si moc přejeme miminko, ale spíše to vypadá na dlouhodobou léčbu. Lékaři raději chtějí provést laparoskopickou operaci. Čeká mě opravdu dlouhá léčba, nebo se brzo dočkám miminka? Moje datum narození je 15.12.1985. Předem moc děkiji za odpověď.

Odpověď

Milá Modroočko,

moc se omlouvám, že jsem vám nestihla odpovědět dříve ale je to i tím, že váš dotaz, je tak rozsáhlý, a já opravdu nestíhám odpovídat na jednu konkrétní otázku, natož sama naplano rozebírat složité karmické důvody, které vám s partnerem, komplikují početí děťátka. Pokud chcete něco více udělat a sama účinně přispět k odstranění těchto překážek na jiných než fyzických úrovních a tak se vyhnout zdlouhavé léčbě, zavolejte mi a hned se do toho pustíme. Řešit to však dopisováním si, je plýtváním energie. Tím se nic nezmění. Na tak rozsáhlou problematiku je vhodný a účinný pouze telefonický výklad.

Rozhodnutí je na vás, já vám na základě vašeho zavolání a vašich osobních zásahů do výkladu mohu mnoha prostředky pomoci. Jak už jsem psala... není to snadná cesta, ale dobrá zpráva je, že řešení existuje! Tak rychle do práce! Vynaložené úsilí se vám určitě vyplatí!

Těším se na vás!

Vaše kartářka Radomila.

Radomila


Témata: Astroporadna

Související dotazy
Hledáte zdravý olej? Vyzkoušejte kanolový
Bylinná napářka vám pomůže před porodem uvolnit porodní cesty
Zítra si nenechte ujít festival Restart s Dietou. Můžete vyhrát i kávovar
Na příznaky chřipky neplatí jen klid a nohy v teple

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu