Maminka.czSpeciální pedagogika (poradna)

Dědeček?

17. 2. 2011
Dědeček?

Otázka

Dobrý den, nevím jestli je moje otázka n vás ale zkusím to....

Moje matka a otec jsou 7 let rozvedený. Moje máma si ještě v manželství našla o 15 let mladšího muže a s otcem se rozvedla. Před 2 lety se vzali a otec si našel družku.

Je to o 3 roky strarší kluk než já (bude mi 31 let) Děti mu již dát nemůže takže se otcem nikdy nestane. Proto se rozhodli že alespoň bude našim dětem dělat dědečka.To že máme nesrovnalosti ohledně výchovy s matkou beru ale nejde mi přes ústa že její nynější muž bude dělat dědu mým dětem... vždyť on není dědečkem nebo ano.. ? Můj otec je přece jediným dědečkem pro mé děti. Vždyť jejich vztah může skončit tak rychle jako začal a příjde další muž a to bude zase dědeček? Nechce mě ale pochopit a má pocit že jsem proti němu. Ale ani tátova družka pro děti nebude babička ale buďto teta nebo nevím... Prosím Vás moc o radu nevím si rady ale chci to nejlepší pro děti.

Přeji krásný den.

Odpověď

Dobrý den, na oslovení současného manžela Vaší maminky by bylo dobré, kdyby se domluvili všichni zúčastnění. Rozumím Vaší mamince, která by si přála, aby byl oslovován dědečkem (on opravdu dědečkem je, nikoli však biologickým), ale rozumím i tomu, že se Vám to zdá nepřirozené. Můj vlastní názor je ten, že by měl současný manžel maminky, být oslovován křestním jménem. Vše ale opravdu záleží na domluvě mezi Vámi. Zdraví LB

Ludmila Burdová


Témata: Speciální pedagogika (poradna)

Související dotazy
Hledáte zdravý olej? Vyzkoušejte kanolový
Co vařit o víkendu? Potěšte své tělo odlehčeným jídelníčkem
Bylinná napářka vám pomůže před porodem uvolnit porodní cesty
Zítra si nenechte ujít festival Restart s Dietou. Můžete vyhrát i kávovar

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu