Maminka.czPoradna Homeopatie

Homeopatie, spaní a hubnutí

3. 11. 2010
Homeopatie, spaní a hubnutí

Otázka

Dobrý den paní doktorko, nejdříve bych Vám chtěla moc poděkovat...díky Vaší radě jsme úspěšně zvládli molusky a nemuseli podstoupit chirurgické odstranění <:-)

Chtěla jsem se zeptat jak podpořit klidný spánek 13ti měsíčního dítěte. V předchozích dotazech jsem si přečetla o sirupu Sedalia, syn se budí s křikem, někdy několikrát za noc, někdy cca po 1 - 1/2 hodině a někdy spí klidně celou noc, to ale jen tak 1 x za 14 dní. Přes den je pořád na nohách, chvíli neposedí. Porod proběhl v pořádku, pv. 2890 g, nyní 8 kg. Zdá se mi, že někdy jsou příčinou špatného spánku sny. Myslíte, že bych k Sedalii měla přidat ještě něco jiného?

Dále bych chtěla radu jaká zakoupit homeo na potlačení chuti k jídlu. V těhotenství jsem měla gestační diabetes kompenzovaný inzulinem. Krásně jsem zhubla. Bohužel po šestinedělí jsem se navrátila k původnímu stylu stravování a nastal jojo efekt. Ráda bych opět zhubla stejným způsobem, ale nemám už takovou motivaci :-) jako v těhotenství. Potřebovala bych trochu pomoci :-D

Moc děkuji za odpověď...jste takové naše sluníčko!!!!!

K.J.

Odpověď

Hezký večer, maminko.....

joj!, díky za ocenění, to je super, že jste takto zvládli moluska - taková homeopatie je, a mně to dává velkou inspiraci ji dál a dál studovat a zabývat se přesnými symptomy nemoci a jejího ovlivnění dle pravidla: podobné léčeno podobným.

Ano, myslím, že zde Sedalia nemusí stačit - podávala bych sirup dvakrát denně pět mililitrů ráno i večer. Přidala bych lék Medorhinum 15ch jednou měsíčně deset granulí. Uvidíme, myslím, že se malý zklidní.

Pro Vás doporučuji lék Anacardium orientale9ch - denně 3x5 granulí, používejte dlouhodobě, tento lék snižuje u Vašich potíží chuť k jídlu. A tak nezbývá, než pevně držet palce a přát Vám úspěch. Přeji hodně síly a úspěch.

MUDr. Věra Budková

Témata: Poradna Homeopatie

Související dotazy
Kolik kroužků je pro batolata a děti ve školce tak akorát?
Smutný příběh: Zemřelo jim miminko. Z jeho popela teď roste květina
Nástup do školky s dítětem zamává. Proč chodí domů tak unavené?
Domácnost má být čistá, ale přehnaný úklid může škodit

Horoskopy

Panna Všech nejistých podnikatelských počinů byste se neměli odříkat, i když vás od nich bude někdo starší…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Kryštof, Christopher, KrištofRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu