Maminka.czPoradna Homeopatie

Homeopatika na zdravý spánek?

31. 7. 2010
Homeopatika na zdravý spánek?

Otázka

Dobrý den paní doktorko,mám otázečku.. Matýsek se už několik dní budí v půl čtvrté ráno s pláčem,ale má buď zavřená očíčka nebo se vůbec nemůže rozkoukat. Evidentně nemá žádný problém s bříškem, nebo něčím podobným. Když se vzbudí tak ho nakojím ale za 10minut pláče znovu a když kojení opakuji tak buď už nechce nebo začne ublinkávat přejedením. Myslím že prostě jen nemůže spát. Tak jsem se chtěla zeptat jestli bych mu mohla dát v noci Sedelii nebo jestli by jste mi neporadila něco jiného. Jsou mu 4.měsíce a váží 7380g. Už nevím jak jinak bych mu mohla pomoci. Děkuji za odpověď Petra Havelcová

Odpověď

Dobrý den, Petrunko,

myslím, že bych doporučila v noci - nebo spíše k ránu, pokud se malý probudí - homeopatický lék Lycopodium clavatum9ch pět granulí. Připravila bych si "tuto pohotovostní" dávku pro znovu usnutí hned večer, a podala ji v případě probuzení nad ránem. Také bych posléze po prvním nakojení doporučila podávat jen převařenou kojeneckou vodu po lžičkách.

A také přechodně promasírovat bříško, či otočit na krátkou dobu na bříško. Určitě je důležité sledovat v místnosti teplotu, která by se měla v optimálním případě pohybovat kolem dvaceti stupňů /mohl se také budit horkem/. Tak vyzkoušejte podávat dva týdny a uvidíme, jak se věci nadále vyvinou. Držím palce.

MUDr. Věra Budková

Témata: Poradna Homeopatie

Související dotazy
Jaký druh inteligence má vaše dítě? Logickou, sociální nebo pohybovou?
Jak silné je první zamilování a jak s dětmi o lásce mluvit?
Míša Tomešová má druhého syna! Ve čtvrtek ještě zpívala na jevišti
První pomoc při píchnutí vosou nebo včelou? Chlazení a antihistaminika

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu