Maminka.czPoradna Homeopatie

Homeopatika na zdravý vývoj zubů

7. 1. 2011
Homeopatika na zdravý vývoj zubů

Otázka

Dobrý den, paní doktorko, prosím vás o radu. Dceři je 9 měsíců a od 8 máme 2 zuby, dole. ted v posleních dnech je v noci hodně neklidná, často se budí a ani dudlík a čaj nezabírají. Budí se několikrát za noc než dostane okolo 1 hodiny najíst. Pak usne, někdy spí klidně a někdy se zase převaluje a budí a stále dáváme dudlík nebo napít. Okolo 5 hodiny většinou už pití a dudlík nezabere tak musim dát další mlíko. Naše paní doktorka říká, že dítko v jejím věku by mělo jíst 5x za den,ale mi bohužel samozřejmě jíme 6x, protože nakonec ráno nezbyde nic jiného než dát další mléko, sice menší dávku, ale jinak by se stále převalovala a nakonec by vstávala takhle brzo. Zkouším mazat dásně Calgelem, ale nepřijde mi, že by to nějak zabíralo,můžete mi prosím poradit nějaký lék. Děkuji za radu, již několikrát jste nám poradila a moc dobře. Zároveň přejem eVše nej do Nového roku 2011. Gába

Odpověď

Dobrý den, podobný dotaz zde již byl. Přeposílám dotaz + odpověď na něj.

Dotaz:

dobrý den mý dcerce je patnáct měsícu a rosou jí zoubky a vždy při tom moc brečí a nic jí nepomahá ani gelík na dásničky co jsme jí koupili v lékarně proto jse vás ptam zda existuje ješta něco aby jse maličká tak netrápila moc vám děkuji za odpověd !

Odpověď: Dobrý den,

na zoubky je pro takto malé děti úplně nëjlepší čípek Viburcol, který podávejte 3x denně do zadečku, a v noci, pokud by nespinkala bolestí a rozčilením, tak také. Myslím si, že to bude dostačujícící. Pokud by přeci jen ještě byla "špatná nálada" od bolesti, tendence se pořád chovat - tak doporučuji lék Chamomilla30ch 20 granulí rozpustit do 250ml převařené kojenecké vody a nechat tento "koktejl" upíjet před celý den po doušcích, holčičce bude lépe a bude se lépe cítit. Každé ráno po dobu růstu zoubků tento koktejl připravte vždy na celý den. Přeji úspěch a hezké Vánoce.

redakce


Témata: Poradna Homeopatie

Související dotazy
Aromaterapie: Může zpříjemnit těhotenství a usnadnit porod či kojení
Lívance a domácí pizza. Tohle dětem připravte a budou vás zbožňovat
Jaká vyšetření čekají miminko ještě v porodnici? Neděste se!
S mámou nevycházíme. Neustále mi zasahuje do života

Horoskopy

Štír Láska na vás dnes může číhat na místech, která jsou spojena s obchodem nebo také s cestováním.…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Květuše, Zbyšek, LydiaRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu