Maminka.czPoradna Homeopatie

Homeopatika na zvýšení imunity

6. 8. 2010
Homeopatika na zvýšení imunity

Otázka

Naše milá paní doktorko,

obracím se na Vás s prosbou o pomoc v souvislosti s Magdalenčiným nástupem do škoky.

Na jedné z našich návštěv u Vás v ordinaci jste se zmínila, že než půjde Majdalenka do školky, pokusíte se jí nastartovat imunitní systém, aby se mohla lépe bránit případným chorobám a abych Vás pak kontaktovala.

Velice Vás tedy prosím o termín případné návštěvy ve Vaší ordinaci. Mnohokrát děkuji předem za Vaši ochotu a pomoc. Přeji Krásné léto a dny plné pohody a sluníčka! Srdečně Dana Kotková

Odpověď

Dobrý den, milá paní Kotková,

již jsem odpověděla na svém osobním meilu na Vaši otázku. Omlouvám se za zdržení, měla jsem dovolenou a tak jsem odpovědi na osobním serveru nestihla všechny vyřídit včas, tak jak bych si přála.

A tak ještě jednou zopakuji, ať je jisté, že krásná a šikovná Magdalenka zvládne školku nejen psychicky, ale i fyzicky. Tak tedy: poslední srpnový týden bych doporučila lék Pulsatilla 15ch pět granulí každé ráno, a poslední srpnovou neděli a každou následnou v měsící září bych použila lék Pulsatilla 30ch - deset granulí jednou týdně. Každou středu a sobotu bych podávala lék Oscillococcinium - jednu tubu večer vycucat. To je rada do konce září, a pokud bude Magdalenka v pořádku, ve stejném stylu můžeme pokračovat i v říjnu - krom denních dávek Pulsatilly 15ch. Ano?

Nejhorší jsou změny chladu a vlhka a setkání s infekcí ve školce - tak bych přidala od října denně lék Dulcamara9ch 3 ranule každé ráno, Oscilo bych nechala dvakrát týdně trvale do konce roku 2010, a Pulsatilu 30ch bych od října dávala jednou za dva týdny v neděli večer - třeba sudé týdny. Liché týdny bych doporučovala dávat lék Calcarea phosphorica30ch deset granulí. Tyto "víkendové" léky podávejte do konce roku. Domluvme se, že koncem října se zkontaktujeme, a léčbu přizpůsobíme danému stavu a situaci. Přeji hezké léto a moc objímám. Budková

MUDr. Věra Budková

Témata: Poradna Homeopatie

Související dotazy
Alergie na sluníčko: Jak ji poznáte a lze ji vyléčit léky?
Chodítko a lízátko do ruky. Jak řeší Agáta Prachařová kňourání dcery?
Důslednost není přísnost! Děti, které mají hranice, jsou v životě jistější
Známe semifinalistky soutěže Maminka roku. Vyberte tu nejlepší!

Horoskopy

Lev Udělejte si čas na rozhovor se svými nejbližšími. Tentokrát se vyhněte praktickým tématům, protože jsou…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Alois, Aloisie, AlojzRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu