Maminka.czPoradna Homeopatie

Homeopatika na zvýšení imunity

6. 8. 2010
Homeopatika na zvýšení imunity

Otázka

Naše milá paní doktorko,

obracím se na Vás s prosbou o pomoc v souvislosti s Magdalenčiným nástupem do škoky.

Na jedné z našich návštěv u Vás v ordinaci jste se zmínila, že než půjde Majdalenka do školky, pokusíte se jí nastartovat imunitní systém, aby se mohla lépe bránit případným chorobám a abych Vás pak kontaktovala.

Velice Vás tedy prosím o termín případné návštěvy ve Vaší ordinaci. Mnohokrát děkuji předem za Vaši ochotu a pomoc. Přeji Krásné léto a dny plné pohody a sluníčka! Srdečně Dana Kotková

Odpověď

Dobrý den, milá paní Kotková,

již jsem odpověděla na svém osobním meilu na Vaši otázku. Omlouvám se za zdržení, měla jsem dovolenou a tak jsem odpovědi na osobním serveru nestihla všechny vyřídit včas, tak jak bych si přála.

A tak ještě jednou zopakuji, ať je jisté, že krásná a šikovná Magdalenka zvládne školku nejen psychicky, ale i fyzicky. Tak tedy: poslední srpnový týden bych doporučila lék Pulsatilla 15ch pět granulí každé ráno, a poslední srpnovou neděli a každou následnou v měsící září bych použila lék Pulsatilla 30ch - deset granulí jednou týdně. Každou středu a sobotu bych podávala lék Oscillococcinium - jednu tubu večer vycucat. To je rada do konce září, a pokud bude Magdalenka v pořádku, ve stejném stylu můžeme pokračovat i v říjnu - krom denních dávek Pulsatilly 15ch. Ano?

Nejhorší jsou změny chladu a vlhka a setkání s infekcí ve školce - tak bych přidala od října denně lék Dulcamara9ch 3 ranule každé ráno, Oscilo bych nechala dvakrát týdně trvale do konce roku 2010, a Pulsatilu 30ch bych od října dávala jednou za dva týdny v neděli večer - třeba sudé týdny. Liché týdny bych doporučovala dávat lék Calcarea phosphorica30ch deset granulí. Tyto "víkendové" léky podávejte do konce roku. Domluvme se, že koncem října se zkontaktujeme, a léčbu přizpůsobíme danému stavu a situaci. Přeji hezké léto a moc objímám. Budková

MUDr. Věra Budková

Témata: Poradna Homeopatie

Související dotazy
Nemáš žízeň? 5 tipů, jak naučit dítě pít a bez nucení
VIDEO: Přirozená výuka angličtiny funguje a děti ji zbožňují!
Je tu nová Maminka s Lucií Vondráčkovou na titulce. Už ji máte?
Tahle máma má pět dětí a jejich focení si užívá. Je to vidět!

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu