Maminka.czPoradna Homeopatie

Homeopatikum na molusky

3. 6. 2010
Homeopatikum na molusky

Otázka

Dobrý den paní doktorko,

před časem jste mi poradila na molusky dávat homeo thuya a dulcamara, moc Vám děkuji, obojí zřejmě zabralo. Bohužel ukonejšena momentálním stavem jsem je vysadila a molusky se vrátily v nebývalé míře. Znovu jsme začali dávat a k tomu sirup Imunoglutan, mohu dávat dohromady??? Popřípadě homeo, Imunoglutan , nebo homeo a Isoprinosine nebo všechny tři dohromady? Isoprinosin nám byl doporučen, čekáme na vyjádření imunologa.

Dále bych Vás chtěla moc poprosit o Váš názor, zda by bylo možné nasadit nějaké homeo osmiměsíčnímu miminku, které půjde v srpnu na zprůchodnění slzného kanálku silik. kanylou. Jde mi o lepší adaptaci na hospitalizaci v nemocnici a reakci na narkozu. Nerada bych, aby tam proplakal celé dny a noci :-( Chlapeček je jinak klidný, spavý, kojený do 8. měs., těhot. krásné, porod úžasný :-)

Děkuji Vám za Vaše mile formulované odpovědi...ráda si je čtu, tak nějak mě to uklidňuje :-[

Odpověď

Dobrý den, maminko,

ano - homeopatické léky můžete podávat i nadále ve spojení se sirupem imunoglukan i isoprinosinem. Podávat až do té doby, než se vše uklidní a znovu zmizí.

Pro Vaše osmiměsíční miminko jako prevenci sondáže kanylou bych doporučila lék Arnika montana9ch - týden před a po výkonu vždy nařeďte deset granulí léku do padesáti mililitrů převařené kojenecké vody a podávejte lžičkou několikrát denně /do úplného spotřebování - třeba jednu lžičku každou hodinu/. Lékem který zlepšuje adaptaci v nemocnici je ve Vašem případě Aconitum napellus 15ch - podala bych rozpuštěných pět granulí jednorázovat na lžičce před nástupem do nemocnice, před výkonem zopakovat. Pokud budete přítomna v nemocnici s miminkem, měla by tato homeopatika být dostačující. Děkuji za vnímání, sdílení i já Vám. Tak je tomu správně, těší mě to také. Jsem s úctou, Budková.

MUDr. Věra Budková

Témata: Poradna Homeopatie

Mohlo by vás zajímat
Tohle je přesné! Nejšílenější momenty, které zažíváme s dětmi na mateřské
100 mimořádných fotek z porodu! Podívejte se, jak ho rodiny prožívají
Proč jsou prarodiče pro vnoučata tak důležití? Tady je sedm důvodů
Jste nechutná, řekla kojící ženě cestující v letadle. Pak vznikly tyto fotky

Horoskopy

Váhy Jestli vás trápí problémy spojené s rodinou, tak si můžete oddechnout, protože dnes padne rozhodnutí,…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Otmar, Otomar, DaisyRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu