Maminka.czPoradna Homeopatie

Homeopatikum na opakované virózy

15. 4. 2010
Homeopatikum na opakované virózy

Otázka

Dobrý den paní doktorko děkuji vám moc za předešlé odpovědi a prosím vás znovu o radu O:-) Mám 8měsíční holčičku kterou stále kojím od doby po porodu jsem téměř pořád nemocná vždycky stejný průběh první dva dny škrábání a bolesti v krku ,bolesti hlavy a pocit jako když na vás něco leze od druhého dne hrozná rýma, bez teplot.Takhle s rýmou bojuji 3týdny pak jsem týden zdravá a a zase nanovo.Při poslední nemoci jsem užívala oscilo.a Euphorbium do nosu doba nemoci se zkrátila na týden ale pak jsem znovu onemocněla.Nevím si už rady.Koupila jsem si dnes Engystol ale nevím jak přesně jej užívat četla jsem 1-3x denně 1tbl.Existuje z tohoto bludného kruhu nemoci cesta ven nějakým posílením imunity?

Chtěla bych ještě doplnit informace - v těhotenství se u mě projevila snížená funkce štítné žlázy proto užívám i nyní Letrox : Před těhotenstvím jsem problémy se štítnou žlázou neměla a ani jsem nikdy nebývala víc nemocná.Může hypothyreoza souviset s opakovanými infekty?

Děkuji moc za odpověd.Přeji hezký den.Hanka

Odpověď

Dobrý den, Haničko,

ano, endokrinní onemocnění může souviset s opakovanými respiračními infekty. Je to o tom, že v době těhotenství skutečně spotřebujete Vaše energetické zásoby, a při kojení je tomu neméně tak. Doporučila bych Vám dlouhodobě jednou týdně lék Sulfur iodati 9ch 10 granulí, a denně lék China9ch 2x5 granulí. Rozhodně přidejte Oscillococcinium - každou středu a sobotu jednu tubu, jako prevenci onemocnění viros. Doporučuji též při infektu nezahleňovací stravu - tzn. bez citrusů, kiwi, vajec, bílé mouky a kravské bílkoviny. Na podporu obranyschopnosti sliznic dobře funguje zinek a vitamin C - jistě Vám v lékárně dobře poradí. Engystol bych měla v tuto dobu jako zálohu, pokud by výše uvedené schema nevyhovovalo. Držím palce a věřím, že budete zase brzy v pořádku.

MUDr. Věra Budková


Témata: Poradna Homeopatie

Související dotazy
Trendy v dětském jídelníčku. Jak a čím naše nejmenší krmit?
Hygge rodičovství: Máme recept na radostný životní styl podle Dánů
První fotky královského miminka! Kate s Williamem ukázali druhého syna
George a Charlotte se přijeli podívat na nejmladšího brášku do porodnice

Video

Kdy daly své děti do školky slavné maminky? Asi vás to překvapí

Horoskopy

Kozoroh Co se týče domácnosti, do nějakých větších zásahů se raději nepouštějte. Renovace nebo různé kutilské…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Jiří, Juraj, GeorgeRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu