Maminka.czAstroporadna

Jak si mám udržet muže?

12. 2. 2010
Jak si mám udržet muže?

Otázka

Dobrý den,mám veliký dotaz.chodím s úžasným mužem,ale bohužel je tak trošku zadaný a má dítě.už mě ty návštěvy po večerech nebaví a nevím si kudy kam...bydlí na půl u mě na půl u nich.už nevím co mám dělat a jak by jsem ho měla přesvědčit aby se už konečně rozhodnul s kým chce trávit zbytek života.už jsem z toho zoufalá a připadám si opuštěná.já jsme narozena 24.3.1989 a přítel je 29.7.1977 PROSÍM O RADU JAK SI HO MÁM UDRŽET A NEZTRATIT HO.. .DĚKUJI MNOHOKRÁT!!!

Odpověď

Pro stistko :

neděkujte, z mé odpovědi nadšená nebudete! Je mi líto, ale situace je jasná. Pokud toužíte po manželství a dítěti, tento partner pro vás není vhodný. Spojuje vás karma s ním a po jejím dokončení není, alespoň prozatím, protože on je se svojí ženou v manželství spokojen, velká šance, že by se rozhodl pro životní vztah s vámi. Jak říkám, není za co děkovat, pokud si ovšem nechcete zařídit život šťastněji, s někým, kdo bude svoji radost rád veřejně prožívat spolu s vámi.

Pokud hledáte podrobnější odpovědi na tyto i na další otázky – doporučuji vám zaměřit se na vaše nové možnosti a další životní směřování – ráda vám je, spolu s vámi pomohu najít. Zavolejte mi kdykoliv uvidíte zelený telefonek u mojí fotografie. A nezapomeňte, nemáte trávit život čekáním! Žijte!

Štěstí a láskyplné vztahy vám přeje Radomila

Radomila

Témata: Astroporadna
Související dotazy
Jak vypadá Ježíšek? Co odpovědět na dětské otázky?
Z krve, nebo z moči – který těhotenský test je lepší?
Co upéct druhou adventní neděli? Jablečný chlebíček
Pátá a šestá nemoc: Už je znáte?

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu