Maminka.czPoradna Homeopatie

Jaká homeopatika při pádech na hlavu?

7. 5. 2010
Jaká homeopatika při pádech na hlavu?

Otázka

Paní doktorko moc bych Vám chtěl apoděkovat za naši Lucinku anáš konečnějiž klidnější spánek. Homeopatika zabrala a konečně spí v noci lépe, budí se 1-2x a to je luxus. Děkuji moc

Chtěl abych se optat, jak se jmsnují homeopatika, která se podávají dítku, pokud spadne a uhodí se do hlavy. Naše Lucinka je brávala, ale už nemám ten název a pádu je dosti, tak jako prevence bych je měla ráda doma, když už se nezadaří, tak, ať máme první pomoc doma.

Druhý můj problém je se sexem. Měla jsem komplikace po porodu a od té doby nemám e smanželem skor žádný sex, mě spodek pořád bolí, při sexu (i při zvlhčení, mazání, ...) cítím ostrou bolest, pálení, štípání, .... Pan doktor si s námi již nevý rady a ozkoušela jsem kde co, tak už jen moje spása je ve vás :o) Rádi by jsme pořídili Lucince sourozence, ale bez sexu to nepůjde a taky bych zase chtěla mít ze sexu radost. Promiňte, že to píši tak otevřeně.

Moc děkuji za Vaši práci :-)

Odpověď

Dobrý den, maminko,

to jsem moc ráda, že jste spokojeni s homeopatickými léky, které jsem Vám navrhla, a těší mě, že Lucinka už skutečně lépe spinká.

Preventivně na úrazy, pohmožděniny, pády používáme lék Arnika montana9ch, dle závažnosti může být i potence 15ch nebo 30ch. Podáváme vždy pět granulí třeba každých patnáct minut bezprostředně po úraze, a se zlepšením stavu intervaly postupně prodlužujeme až do úplného vysazení léku.

Na druhou otázku je odpověď ne tak snadná, předpokládám, že komplikacemi bylo to, že Vás "nastřihli" a dobře se vše nehojilo.

Prvním lékem, který mě napadá je Belladona9ch a Staphysagria9ch - které použijte nejméně dva týdny. Oba léky podávejte 4x5 granulí denně, můžete pro zjednodušení podávat například každou druhou hodinu pět granulí střídavě přes den. Za úvahu stojí podávání i Pyrogenia 9ch - pět granulí denně - a to tehdy, kdy bychom předpokládali zánět na "hrázi", či jestliže pacient má sníženou imunitu. Samozřejmě výborným lékem může být i Arnika montana9ch, která urychluje svinování dělohy a omezuje jakoukoli formu krvácení a bolestivosti - v dávce 2x5 granulí již k navrženým předešlým homeopatikům. V noci nepodávat a alespoň se dobře vyspat, když nemít sex /chybí mi zde úsměvný smajlík/. Přeji jen a jen zlepšení a věřím, i výsledek bude uspokojivý. Hezké dny.

MUDr. Věra Budková

Témata: Poradna Homeopatie

Mohlo by vás zajímat
Poznáte moluska? Podívejte se, jak vypadají a jak se jich zbavit
100 mimořádných fotek z porodu! Podívejte se, jak ho rodiny prožívají
Doma beránci, ve školce vlci. A mohla jsem za to já, perfektní matka!
Tahle dočasná máma má náš obdiv: Vymazlila desítky miminek
Mateřská je někdy vojna. A Mates není žádná uťáplina, říká Nikol Štíbrová
Miminko v manželské posteli? Nedělejte to, varuje tahle máma. Proč?
Čekáte miminko? Oznámit to můžete vtipně a s nápadem. Třeba takto
Syn se narodil s jinou barvou pleti, než má jeho táta. Podezírali mě z nevěry
Zázračná dýně: Vyžene roupy i tasemnice, léčí záněty močových cest!

Horoskopy

Kozoroh Pro Kozorohy je práce sice na prvním místě, ale dnes to s ní nebudou přehánět. Sice si udělají dopředu…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Radana, Radovana, Ivica

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu