Maminka.czPoradna Homeopatie

Jsou tato homeopatika vhodná pro všechna očkování?

10. 6. 2010
Jsou tato homeopatika vhodná pro všechna očkování?

Otázka

Dobrý den paní doktorko

dočetla jsem se, že doporučujete podávat při očkování homeopatika thuya occidentalis.Stačí tyto jedny homeopatika na všechny látky v hexavakcíně i na očkování Synflorixem? Nebo je třeba podat ještě jiná?Ještě by mě zajímal váš názor na toto očkování proti pneumokokům.Myslíte si, že je dobré očkovat současně s hexavakcínou nebo raději miminka dalším očkováním nezatěžovat a počkat do pozdějšího věku nebo neočkovat vůbec?Jako laika mě představa, že si imunitní systém miminka musí vytvářet protilátky proti tolika nemocem najednou trochu děsí a tak nevím, jestli je lepší riskovat vedlejší účinky vakcíny nebo nemoc.Jednou jste mi poradila léky na alergii po antibioticích a výborně zabraly, takže si vašeho názoru velice cením.Moc děkuji za odpověď. <3

Odpověď

Dobrý den, maminko,

to je těžká otázka. Očkování vždy ovlivní imunitu organismu, je žádoucí zacházet s očkováním šetrně. Samozřejmě z toho u citlivých jedinců můžeme vycházet a očkovat postupně, zda-li vůbec. V této věci je dobře poradit se s ošetřujícím lékařem a vzít v úvahu celou rodinnou anamnesu.

Při očkování Hexavaxinou je dobře použít Thuya occidentalis 9ch v den očkování a posléze sedm až deset dní /můžeme i den předem/ podat pět granulí rozpuštěných na lžičce vody. Doporučuji ještě Phosphorus9ch, taktéž pět granulí jednou denně po dobu deseti-čtrnácti dnů po očkování Hexavakcinou. Léky podáváme za sebou po lžicče každé ráno. Přeju šťastné rozhodnutí a hezké dny plné zdraví.

MUDr. Věra Budková


Témata: Poradna Homeopatie

Související dotazy
Chcete ušetřit a výhodně nakoupit? Pojďte s námi na nákupy do Lindexu
Gábina (35): Manžel chce sex denně. Mně to stačí jednou za měsíc
Snídaně pro těhotné. Je libo tousty, pohankovou kaši nebo palačinky s pomerančem?
Má doma 13 synů a nyní je znovu těhotná. Co myslíte, bude to konečně holčička?

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu