Maminka.czPoradna Homeopatie

Má se Borax 9ch dávat před krmením?

15. 5. 2010
Má se Borax 9ch dávat před krmením?

Otázka

Dobrý den paní doktorko,moc Vám děkuji za radu a zároveň se omlouvám za druhou část svého dotazu týkající se mé bolesti ucha. Vím, že nejlepší je navštívit lékaře, ale měla jsem pouze namysli zda existuje nějaký universální lék na boslket ucha, že bych jej koupila domů.Takže se ještě jednou omlouvám. Přesto bych Vás ráda požádalaješětě o informaci, zda Borax 9ch máme dávat před krmením, či až po a jak dlouho se může podávat a zda se může podávat s homeopatikem an tu koliku. Pak Vás ještě požádám o Váš názor, které homeopatikum je lepší na tu koliku nebo zda je lepší jej nakombinovat půl napůl. Velice Vám děkuji za odpověď a rady, které poskytujete nám maminkám jak pomoci těm našim drobečkům a hlavně díky za Vaši trpělivost. Hezký den a víkend Gába :-)

Odpověď

Dobrý den, maminko,

Borax 9ch bych doporučila podávat před spinkáním každý večer, klidně i tři měsíce za sebou, pokud bude mít efekt, tak pomalinku vysazovat - třeba ob den, poté jen dvakrát týdně, jednou týdně atd. až do úplného vysazení. Podávat paušálně homeopatika bychom měli nejméně deset minut před nebo po jídle, aby jejich informace byla co nejúčinnější.

Otázka na nejlepší homeopatický lék na koliku není dobře položená - protože na ni neexistuje odpověď. je skutečně pouze individuelní podle symptomů - příznaků - podávat ten, či onen lék. Chci tím říci, to co u dotazu na "ucho" - existuje pouze lék pro určitého pacienta¨, který vybereme podle jeho potíží, nikoli "lék na nemoc pro každého" - skutečně taková ¨homeopatie není. Proto je tak složitá a je schopna pomoci i tam, kde standartní medicina to neumí - právě pro tu možnost respektovat individuelní potíže. Ano? Takže Vašemu děťátku na koliku zkuste jeden lék a pokud zafunguje, nepoužívejte druhý a naopak. Pokud zaberou oba dobře, použijte bez obav oba dva. Mějte se moc hezky a přeji hodně hezkých dní s homeopatií.

MUDr. Věra Budková

Témata: Poradna Homeopatie

Mohlo by vás zajímat
Růstový spurt: období nenasytného kojence vás potká několikrát
To je ale bříško! Takhle vypadá těhotenství s trojčaty týden po týdnu
Miminko v manželské posteli? Nedělejte to, varuje tahle máma. Proč?
Mateřská je někdy vojna. A Mates není žádná uťáplina, říká Nikol Štíbrová

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu