Maminka.czGynekologie a porodnictví (poradna)

Migrény po vysazení hormonální antikoncepce

19. 4. 2010
Migrény po vysazení hormonální antikoncepce

Otázka

Dobrý den,před půl rokem jsem vysadila antikoncepci a od té doby trpím na migreny. Je možné,že to má nějakou souvislost s vysazením? A ještě se chci zeptat,jestli migrena může ovlivnit ovulaci.Děkuji

Odpověď

Dobrý den,

migréna ovulaci neovlivní a souvislost mezi vysazením antikoncepce a vznikem migrény je také nepravděpodobná. Nicméně při dlouhodobých bolestech hlavy je vhodné podrobné neurologické vyšetření. Přeji hezký den, MV

MUDr. Miroslav Verner

Témata: Gynekologie a porodnictví (poradna)

Mohlo by vás zajímat
Rodičovská dovolená 2018 – vše, co potřebujete vědět
Zázračná dýně: Vyžene roupy i tasemnice, léčí záněty močových cest!
Miminko v manželské posteli? Nedělejte to, varuje tahle máma. Proč?
Miminko po císaři mějte co nejvíce u sebe. Co vás po operaci čeká?
Tohle je přesné! Nejšílenější momenty, které zažíváme s dětmi na mateřské
9 faktů o plodných dnech: Víte, které dny cyklu jsou plodné?
Tahle dočasná máma má náš obdiv: Vymazlila desítky miminek
Předčasný porod: Nikdo na světe ho neumí zastavit, říká porodník
Záhada jménem syndrom ruka-noha-ústa. Pozor na záměnu

Horoskopy

Vodnář Sobotu prožije Vodnář nejlépe sám, protože s rodinou nemá momentálně nejlepší vztahy. Zadaní se budou…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Radana, Radovana, Ivica





Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu