Maminka.czGynekologie a porodnictví (poradna)

Může být krvácení způsobeno prášky?

15. 3. 2010
Může být krvácení způsobeno prášky?

Otázka

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,po porodu po dvou měsících jsem začala užívat antikoncepci při kojení(azalia),týden na to jsem začala krvácet a trvalo to 8dní,potom týden nic a pak jsem začala znovu krvácet 9dní,chci se zeptat zda je to způsobeno práškama nebo mám raději jít k doktorovi?Děkuji za radu a pěkný den.

Alena P.

Odpověď

Dobrý den,

nepravidelné špinění/krvácení, zejména v prvních měsících užívání, patří k nejčastější vedlejším účinkům gestagenní antikoncepce (Azalia, Cerazette). Pokud není krvácení nadměrně silné, návštěva lékaře není aktuálně nutná. Přeji hezký den, MV

MUDr. Miroslav Verner

Témata: Gynekologie a porodnictví (poradna)

Související dotazy
Devět největších chyb, které dělají rodiče v prvním roce života dítěte
Úsměvné pověry babiček: Posviťte do pochvy, dítě půjde za světlem
Skandál během křtu. Kněz se neudržel a vrazil plačícímu dítěti facku
Jak zastavit krvácení z nosu u dětí a kdy jít raději k lékaři?

Horoskopy

Štír Na konci pracovního týdne se stává, že člověk ztratí chuť do práce, takže si nemusíte vyčítat, když…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Zdeňka, Zdenka, Zdena



Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu