Maminka.czAstroporadna

Podaří se nám druhé miminko?

2. 3. 2010
Podaří se nám druhé miminko?

Otázka

Dobry den. Jmenuji se Viktoria jsem slovenka a muj manzel se jmenuje Milan a je cech. Ja jsem narozena 28.08.1983 a manzel 22.2.1983. jsme spolu 4 roky a manzele jsme 3 . Mame spolu hoclicku ktera se nam narodila 30.8.2007. Ted se snazime o druhy miminko ale nejak nam to nejde. Vchtela by jsem se zeptat na budoucnost nasho vzatju . jestli senam miminko povede, uz jednou jsem druhy cekali ale prisli jsem o nej tak jsteli to bude i pro dasim pokusu nebo se nam to povede a narodi se nam krasne zdrave miminko. take jestli tam nekde vidite ze bydlime v najmu a chteliby jsme baracek tak jesli se nam povede a kdy asi. Dekuju mockrat preju krasny vecer.

Odpověď

Vážená paní,

jistě sama uznáte , že na tolik otázek, které vlastně obsahují celou vaši životní situaci, není možné zde omezenou písemnou formou důsledně a kvalitně odpovědět!

V dotazu týkajícího se vaší situace, je tolik otázek, že by to vyžadovalo nejméně 6 samostatných výkladů + na partnerský vztah a pak další, potřebné k porovnání a nalezení nejvhodnějšího řešení pro vás! Nemáte to zkrátka jednoduché a já také ne. Nemohu bez vás a za vás rozhodnout, co je nejlepší.

Na tak rozsáhlou problematiku je vhodný a účinný pouze telefonický výklad.

Rozhodnutí je na vás, já vám na základě vašeho zavolání a vašich osobních zásahů do výkladu mohu mnoha prostředky pomoci. Jak už jsem psala... Je to na vašem uvážení.

S úctou k síle každého z nás, měnit svůj život dle svých nejlepších představ a k moci vlastních rozhodnutí, se loučí a hodně štěstí přeje Radomila

Radomila


Témata: Astroporadna

Související dotazy
Hledáte zdravý olej? Vyzkoušejte kanolový
Bylinná napářka vám pomůže před porodem uvolnit porodní cesty
Zítra si nenechte ujít festival Restart s Dietou. Můžete vyhrát i kávovar
Na příznaky chřipky neplatí jen klid a nohy v teple

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu