Maminka.czAstroporadna

Podaří se nám druhé miminko?

2. 3. 2010
Podaří se nám druhé miminko?

Otázka

Dobry den. Jmenuji se Viktoria jsem slovenka a muj manzel se jmenuje Milan a je cech. Ja jsem narozena 28.08.1983 a manzel 22.2.1983. jsme spolu 4 roky a manzele jsme 3 . Mame spolu hoclicku ktera se nam narodila 30.8.2007. Ted se snazime o druhy miminko ale nejak nam to nejde. Vchtela by jsem se zeptat na budoucnost nasho vzatju . jestli senam miminko povede, uz jednou jsem druhy cekali ale prisli jsem o nej tak jsteli to bude i pro dasim pokusu nebo se nam to povede a narodi se nam krasne zdrave miminko. take jestli tam nekde vidite ze bydlime v najmu a chteliby jsme baracek tak jesli se nam povede a kdy asi. Dekuju mockrat preju krasny vecer.

Odpověď

Vážená paní,

jistě sama uznáte , že na tolik otázek, které vlastně obsahují celou vaši životní situaci, není možné zde omezenou písemnou formou důsledně a kvalitně odpovědět!

V dotazu týkajícího se vaší situace, je tolik otázek, že by to vyžadovalo nejméně 6 samostatných výkladů + na partnerský vztah a pak další, potřebné k porovnání a nalezení nejvhodnějšího řešení pro vás! Nemáte to zkrátka jednoduché a já také ne. Nemohu bez vás a za vás rozhodnout, co je nejlepší.

Na tak rozsáhlou problematiku je vhodný a účinný pouze telefonický výklad.

Rozhodnutí je na vás, já vám na základě vašeho zavolání a vašich osobních zásahů do výkladu mohu mnoha prostředky pomoci. Jak už jsem psala... Je to na vašem uvážení.

S úctou k síle každého z nás, měnit svůj život dle svých nejlepších představ a k moci vlastních rozhodnutí, se loučí a hodně štěstí přeje Radomila

Radomila

Témata: Astroporadna

Související dotazy
Mateřská je někdy vojna. A Mates není žádná uťáplina, říká Nikol Štíbrová
Chlapi nepláčou. Když ale otcové vdávají dcery, slzy neudrží
Kojenci, kteří dostávají co nejdříve pevnou stravu, lépe spí, ukázal průzkum
Narození miminka může být šok! Jak vztah mezi vámi nastartovat?

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu