Maminka.czAstroporadna

Skončí to rozvodem?

22. 3. 2010
Skončí to rozvodem?

Otázka

Dobrý den paní Radomilo,chtěla jsem se zeptat Vás a Vašich karet na moji budoucnost s manželem. Máme krizi,která nevím,jestli skončí rozvodem. Já se zoufale bráním,manžela miluji,ale nevím,jestli i on toto cítí ke mě. Mám podezření,že v tom je nevěra..Já nar.4.2.1978 v 5h ráno,on 22.6.1974,hodinu nevím....Moc děkuji za radu.

Odpověď

Vedete si velmi dobře,

na to, v jak těžkém, karmicky zatíženém kanálu zrození č. 4, jste se OBA rozhodli přijít na tento Svět, abyste dokončili co nejvíce svých karmických dluhů z minulosti! Podívejte se kolem sebe. Ne všichni to mají tak těžké jako vy! Všimněte si například někoho, narozeného 23. dne v měsíci! Jako by jeho cesta životem byla čtyřproudová dálnice a on si libovolně mění jízdní pruhy, auta, spolujezdce, rychlost i zastávky na pobavení i odpočinek, cíl cesty atd.

Vy však jdete pěšky do kopce po uzoučké kamenité cestičce, na jedné straně je strmá skála , druhá padá příkře do moře. Každé vaše odbočení z ní, pro vás znamená bolestivou ránu, která vás rázně přivede zpět! Nemáte na výběr. Každé setkání s jiným člověkem na této osudové stezce je pro vás karmické. Ale je to vaše volba, toto jste si před zrozením do současného života sami vybrali, abyste dohnali a dokončili karmické úkoly, před kterými jste v minulých životech utíkali za zábavou a teď je nutně potřebujete dokončit, abyste mohli postoupit někam dál.

Proto si máte prožít trojúhelníkový vztah. Vyhnout se mu nelze! Poté co si dokončí karmické povinnosti jinde, vrátí se zpět k vám. Pokud hledáte podrobnější odpovědi na tyto i na další otázky – doporučuji vám zaměřit se na vaše nové možnosti a další životní směřování. Zavolejte mi, ráda vám je, spolu s vámi pomohu najít.

Štěstí, vytrvalost a láskyplné vztahy vám přeje Radomila

Radomila

Témata: Astroporadna

Související dotazy
Jak uchovávat mateřské mléko? Poradíme, na co si dát pozor
Také řešíte, kam s dětmi o prázdninách? Tohle se osvědčilo nám
Bojíte se rádi? Vydejte se na místa plná záhad a tajemných pověstí!
Co cítí děti, když se vztekají? Naučte je mít emoce pod kontrolou

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu