Maminka.czPoradna Homeopatie

Špatné vyprázdňování u dcery

30. 3. 2010
Špatné vyprázdňování u dcery

Otázka

Dobrý den, moc děkuji za rady ke kojení a byla jsem už i u další laktač.poradkyně a ta mi řekla, že technika kojení je správná a mléko prý mám také.Jen je problém u syna,že má krátký jazýček a uzdičku, tak nevím zda by pomohlo jí dát pryč.tak mám nad čím přemýšlet.Četla jsem dotazy maminek a viděla jsem, že se maminka ptá na homeo ohledně vyprazdňování dcer.

Já mám sice už 7 letou dceru,ale u ní je hodně velký problém chodit na záchod na velkou.Sice chodíme k paní psycholožce a už jsme jich vyzkoušeli několik i kineziologi,léčitele,ale zatímnic nepomáhá!!!!

Proto jsem chtěla poprosit ještě Vás.

Těhotenství u dcery bylo v pořádku narodila se v termínu a vážila 3300g a měřila 51 cm.Porod proběhl v pohodě jen jsem nechtěla pořádně tlačit dokud nedojel manžel, to mi bylo řečeno od kineziologů, že to pak dcera pocítila jako, že není chtěná,ale tak to určitě není a nebylo, moc jsme se na ní těšili.Kojená byla jen asi měsíc,ale s dokrmem.Jinak prospívala a nebyl problém.Nevím jestli byl problém v tom, že moje maminka chtěla, aby dcer už od 1. roku byla bez plínek a tak se jí snažila dávat na nočník, dcera čůrala a bylo to v pořádku.Pak,ale dostala panickou hrůzu z nočníku a už si na něj nesedla.Plenky jsem odstavila asi ve 4 letech, protože chodila kakat pouze tam a tak jsem pak chtěla,aby do školky byla čistá.Na noc pleny,ale měla dále.Kakala i po 3 týdnech a s bolestma, brečením a křičením.Byli jsme 2x v nemocnici,ale nic nebylo zjištěno jen jsme museli dávat lactulozu a více pít,protože stravu měla jinak správnou.Asi 2x se nám podařilo se vykakat venku a jednou na záchod.Dostala i odměnu,ale pak se to zase otočilo a už nekakala.Teď je nám 7 let a přád na záchod nechodí jen čůrat a kaká do dámské slipové vložky.Záchodu se bojí a nechce o něm ani slyšet, aby se tam vykakala.Nevím si rady.Paní psycholožka nám radí, že to chce čas a nemluvit o tom,ale já už na to nemám sílu a trápí mě to,protože se bojím,aby si něco neudělala se střevama a s bříškem.Problém byl i u syna, který ale kakal vždyx večer, když usnul a já věděla, že po půl hodině spaní pak musí na záchod a vykaká se.Rok před školou topotom zvládl a bylo to v pořádku.Sice pak chodil na záchod jen doma a večer a jednou za 3 dny a počítal si to,ale teď už není problém.

Nevím jestli mi v tom budete moct nějak poradit.Dcera teď kaká teda pravidelně a nebo má průjem tak je pořád samozřejmě špinavá a ve škole to zvládne,ale doma

pak se musí hned umýt.Je to hodně stresující,ale jí je to jedno, nechce o ničem slyšet.

moc děkuji a přeji příjemný víkend

Odpověď

Dobrý den, maminko,

čtu opakovaně Vaše psaní. Bohužel Váš problém je psychiatrického rázu, je velmi závažný, a skutečně to není pouze na homeopatii, ale na pravidelné psychologicko-psychiatrické konsultace. Především již z těch několika Vašich dotazů cítím, že bohužel si Vy sama mnohdy nevíte rady, nejste si jista, potřebujete podporu a ujištění, že všechna Vaše rozhodnutí a postoje jsou správné. Možná Vás to také nikdo nenaučil, nebo možná jste příliš mladá, nezkušená. Proto naléhavě prosím o bližší homeopatické vyšetření, o psychiatrický pohovor. Věřím, že se vše správným vedením, důsledností, ostraněním úzkosti, strachu podaří, a holčička s Vámi bude šťastně žít. Nelze tyto pathologické stavy fixovat a přehlížet je. Poradila bych Vám i jí denně lék Ignatia amara15ch - dvakrát pět granulí denně. Držím palce a posílám energii.

MUDr. Věra Budková

Témata: Poradna Homeopatie

Související dotazy
Takhle se směje princ Louis! Rodina Kate a Williama má nové oficiální fotky
Baby Ring: Jak se na jeho používání dívají odborníci? Jsou pro!
Už to víte? Bára Špotáková porodila druhého syna, dostal zajímavé jméno
Hádka o dovolenou: Dítě rozhodlo, kam jedeme! S manželem jsme se chytli

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu