Maminka.czPoradna Homeopatie

Úzkosti

7. 4. 2011
Úzkosti

Otázka

Dobrý den paní doktorko, předem Vám chci moc poděkovat za úplné vyléčení bradavice na chodidle, po všemožných pokusech, mi po dvou měsících homeopatické léčby konečně zmizela :-) doufám, že natrvalo. Chtěla jsem se Vás zeptat, zda mi homeopatie pomůže i na úzkostné pocity? Nechci žádná antidepresiva apod. Mám dvě malé děti o které se musím starat, takže nechci být v "útlumu". Ale když ten atak přijde, tak nemůžu dýchat, mám třes svalů, buší mi srdce, jsou to hodně nepříjemné pocity. Psycholog mi stanovil lehkou formu deprese, ale nemám pocit deprese. Jinak se cítím docela fajn až na ty pocity, co jsou cca 2x do týdne. Hodně mi sužují život :-(, myslíte, že by mi pomohla homeopatie? Moc děkuji za odpověď, Verča

Odpověď

Dobrý den, Verčo.

Děkuji za ocenění mé práce, to mě velmi těší. Ano, homeopatie je velmi úspěšná metoda, pokud léčíme podle symptomů, tj. příznaků onemocnění. A zvláště na bradavice je homeopatie velmi úspěšná.

Na Vaše úzkosti bych doporučila jednorázově vždy při "nepříjemném pocitu" lék Ignatia amara30ch pět granulí. Maximálně za den můžete vzít lék dvakrát. Skutečně ho neberte trvale, ale jen při potížích. V případě přetrvávání potíží by bylo vhodné hledat tzv. konstituční lék - a to patří do rukou zkušeného homeopata. Přeji Vám pro začátek hodně dobrých změn s homeopatií. Hezké jaro.

MUDr. Věra Budková


Témata: Poradna Homeopatie

Související dotazy
Tenhle táta vytváří bláznivé fotky svých dětí. Kam na ty nápady chodí?
Nesestouplá varlátka: Problém, který se nevyplácí podceňovat
Netrestejte! Podporujte vnitřní motivaci
Přirozený porod: Rodičky nechtějí být pacientky, ale ženy, jimž se naslouchá...

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu