Maminka.czPoradna Homeopatie

Zánět průdušek a homeopatika

5. 3. 2010
Zánět průdušek a homeopatika

Otázka

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat ohledně mého 2,5 měsíčního syna má zánět průdušek dostaly jsme antibiotika Augmentijn DUO a homeopatika antimonium tartaricum měl rýmu a chci se zeptat zvlhčuji Libenarem a následně odsávám mám to dělat pokaždé nebo jen když má rýmu a slyšim že špatně dýchá nebo každý den, po těch antibiotikách měl stoličku několikrát denně s kousky hrudkovitého mléka s mírným hlenem je to v pořádků?? Je bez teplot, jsme na UV Nutrilon 1 a chci se ještě zeptat kdy mám přejít na Nutrilon 2 nebo nadále pokračovat v 1 děkuji za odpovědi a přejí příjemný den děkuji Kateřina

Odpověď

Dobrý den, Kateřino,

pro zánět průdušek u takto malého dítěte je nutnost zajistit infekt antibiotiky. Na nahromaděný hlen a ucpané průdušky dobře zabírá Antimonium tartaricum9ch a přidejte Nux vomica9ch - oba léky po deseti granulích do padesáti mililitrů vody a během dne rozpuštěné dávat po lžičkách každou hodinu.

Není nic divného, bohužel, že stolička je řídka, to je z těch antibiotik, můžete přidat kapičky přirozené mikroflory - Bifiform, které situaci trochu zlepší. S jídle a výživou se obra'tte na Vašeho pediatra obvodního, je třeba skutečně individuelně uvážit, jaké mléčko malý má pít. Rýmu odsávejte i několikrát denně, po prokapání kapičkami Libenar. Držím palce, a't je lépe.

MUDr. Věra Budková

Témata: Poradna Homeopatie
Související dotazy
Princezna Charlotte nastoupí v lednu do školky. Kolik za ni Kate a William zaplatí?
Hledáme si skutečně partnery, jako byl náš otec?
Vzpomínka na bříško aneb Proč investovat do těhotenských fotek?
Nebude vadit jedna sklenička?  Přečtěte si, jak to je s pitím alkoholu během kojení

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu