Maminka.czPoradna Homeopatie

Zánět průdušek a homeopatika

5. 3. 2010
Zánět průdušek a homeopatika

Otázka

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat ohledně mého 2,5 měsíčního syna má zánět průdušek dostaly jsme antibiotika Augmentijn DUO a homeopatika antimonium tartaricum měl rýmu a chci se zeptat zvlhčuji Libenarem a následně odsávám mám to dělat pokaždé nebo jen když má rýmu a slyšim že špatně dýchá nebo každý den, po těch antibiotikách měl stoličku několikrát denně s kousky hrudkovitého mléka s mírným hlenem je to v pořádků?? Je bez teplot, jsme na UV Nutrilon 1 a chci se ještě zeptat kdy mám přejít na Nutrilon 2 nebo nadále pokračovat v 1 děkuji za odpovědi a přejí příjemný den děkuji Kateřina

Odpověď

Dobrý den, Kateřino,

pro zánět průdušek u takto malého dítěte je nutnost zajistit infekt antibiotiky. Na nahromaděný hlen a ucpané průdušky dobře zabírá Antimonium tartaricum9ch a přidejte Nux vomica9ch - oba léky po deseti granulích do padesáti mililitrů vody a během dne rozpuštěné dávat po lžičkách každou hodinu.

Není nic divného, bohužel, že stolička je řídka, to je z těch antibiotik, můžete přidat kapičky přirozené mikroflory - Bifiform, které situaci trochu zlepší. S jídle a výživou se obra'tte na Vašeho pediatra obvodního, je třeba skutečně individuelně uvážit, jaké mléčko malý má pít. Rýmu odsávejte i několikrát denně, po prokapání kapičkami Libenar. Držím palce, a't je lépe.

MUDr. Věra Budková

Témata: Poradna Homeopatie

Související dotazy
Chlapi nepláčou. Když ale otcové vdávají dcery, slzy neudrží
Narození miminka může být šok! Jak vztah mezi vámi nastartovat?
Kojenci, kteří dostávají co nejdříve pevnou stravu, lépe spí, ukázal průzkum
Nastavte dítěti rytmus. Ale jak na to? Tady je našich 6 rad

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu