Maminka.czPediatrie (poradna)

Žlutý jazyk

18. 3. 2011
Žlutý jazyk

Otázka

Dobrý den, můj 4 letý syn před měsícem prodělal chřiplu, užíval i antibiotika Augmentin a laktobacily. Asi po týdnu se mu objevil na jazyku žlutý až oranžový povlak, který se po pár dnech ztratí a zase objeví. Jiné zdravotní problémy nemá. Šťávy typu Jupík nepije a nezdá se mi, že by měl tento problém po nějakých potravinách. Nevíte, co to může být? Děkuji za odpověď.

Odpověď

To se obšas objevuje po užívání Augmentinu

Petr Karger

Témata: Pediatrie (poradna)

Související dotazy
Kojit na vlastní svatbě? Není problém. Tyhle nevěsty jsou důkazem
Těhotenské neduhy. Za co můžou hormony a co na ně jen svádíme?
Znáte srpnovou vyrážku? Silně svědí a mohou za ní sametky!
Inspirace na nejvíc cool fotky z dovolené. Vyfotíte si taky takovou?

Horoskopy

Rak Připravte se na čas, ve kterém zazáříte jako maják v moři emocí. Barometr lásky ukazuje stále hezké…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Libor, Liboslav, Luboslav



Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu