Maminka.czGynekologie a porodnictví (poradna)

Změna cyklu menstruace po léčbě utrogestanem

7. 7. 2010
Změna cyklu menstruace po léčbě utrogestanem

Otázka

Dobrý den. Chtěla bych poprosit o radu.Snažím se dlouho otěhotnět. Mám za sebou tři neúspěšné IUI a léčbu clostilbegitem a utrogestanem.Původně jsem měla cyklus kolem 31 dní. S utrogestanem se zkrátil na cca 26 dní. Nyní druhým měsícem nic neberu.21 den cyklu jsem začala špinit. Trvalo to 6 dní.Pak dva dny nic. Myslela jsem že půjde o těhotenství ale dnes jsem začala slabě krvácet. NIc silného ale hodně mě bolí břicho.Jsem 29 den cyklu. Nevíte čím to je?mockrát děkuji

Odpověď

Dobrý den, je nám líto, ale tato poradna je momentálně pozastavená. Obraťte se prosím s vaším dotazem na svého lékaře.

redakce


Témata: Gynekologie a porodnictví (poradna)

Související dotazy
Natálie Kocábová je trojnásobnou maminkou. Synovi dala neobvyklé jméno
Nejsem tlustá? Nemám co na sebe! Víme, čím štveme své muže
Na festivalu Restart s Dietou to žije. Přijďte jej navštívit i v neděli
Co vařit o víkendu? Potěšte své tělo odlehčeným jídelníčkem

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu