Maminka.czPoradny

Homeopatie a děti

V této poradně již nelze pokládat další otázky. Diskuze byla ukončena.
Zpět na hlavní stránku poradny

Stále více maminek sahá při léčbě běžných dětských neduhů k homeopatikům. Hledají v nich šetrnější alternativu k tradiční západní medicíně. Na léčbu homeopatiky se můžete celý týden ptát homeopatky Magdaleny Kučerové.

Co pomáhá na nachlazení? Lze pomocí homeopatie zvládnout i agresi u dětí? Mohu kombinovat homeopatika a tradiční léky? Jak mám s homeopatiky zacházet v těhotenství? Nejen na tyto otázky se můžete ptát naší odbornice.

homeo.jpg

Magdalena Kučerová absolvovala tříletý odborný kurs klasické homeopatie v brněnském centru Uroboros. Homeopatii se věnuje už přes sedm let a svou rodinu už prakticky jinak než homeopatiky neléčí. 

Mohou homeopatika uškodit? Jaká homeopatika na kašel, laryngitidu a hyperaktivnost u dětí? Jak homeopatiky u miminka snížit hladinu cholesterolu? Jak dítěti zklidnit spánek homeopatiky? Která homeopatika pomáhají na zánět močového měchýře? Jaká homeopatika zmírní astma a alergie? Jaká homeopatika pomáhají na zklidnění spánku? Jaká homeopatika pomáhají na atopický ekzém? Jakými homeopatiky zlepšit imunitu? Mohou se homeopatika brát na hypotonii? Jaká homeopatika zabírají na molusky? Za jak dlouho homeopatika zaberou? Jaká homeopatika zabírají na zvětšenou nosní mandli? Jak upravit spánek homeopatiky? Jaká homeopatika usnadní porod? homeopatická prevence rýmy a kašle Úprava spánku kojenců homeopatiky Jak podpořit homeopatiky imunitu dítěte? Mohu na zánět středního ucha podávat homeopatika? Zvětšená nosní mandle a homeopatie Boj s angínou homeopatiky Homeopatika a drobná poranění kůže Předepsal mi lékař správná homeopatika? Co zabírá na hyperaktivní dítě? Syndrom ruka - noha - pusa: jak léčit homeopatiky? Chudokrevnost a homeopatika Jak zvládat nespavost dětí homeopatiky? Jak homeopatiky zvednout dětskou imunitu? Poradíte prosím homeopatika na rýmu? Co mi pomůže na žaludeční vředy? Pomohou homeopatika na nesestouplá varlata? Jak detoxikovat půlroční miminko homeopatiky před očkováním? Jak zvládnout větry u půlročního syna? Lze předávat homeopatika v mateřském mléce kojením? Homeopatika na anginu Jak zklidnit spánek pomocí homeopatik? Homeopatika na zlé sny Co pomáhá na odhlenění? Můžete prosím poradit homeopatika na alergii? Homeopatika na nachlazení v těhotenství Jaká homeopatika zabírají na afty? Jak homeopatiky upravit dětskou stolici? Jak s pomocí homeopatik zatočit s rýmou? Dá se zlatý stafylokok léčit homeopatiky? Jak s pomocí homeopatik porazit rýmu? Jak homeopatiky zlepšit spánek dětí? Která homeopatika zabírají na zácpu u dětí? Jak homeopatiky upravit spánkový rytmus dítěte? Jaká homeopatika zlepší imunitu? Homeopatika na kašel v těhotenství Poradíte mi homeopatika na noční močení u dospělých? Homeopatika na nespavost dětí Homeopatika na rýmu