Maminka.cz Maminka roku 2022

Maminka roku 2022

Přečtěte si zajímavé redakční články, které se věnují tématu Maminka roku 2022.

Přestala jsem prodávat svůj čas za peníze, říká Kateřina Tichá, vítězka Maminky roku 2020
Finalistky Maminky roku 2023: Toto jsou maminky hrdinky

Finalistky Maminky roku 2023: Toto jsou maminky hrdinky

21.  8.  2023
Maminka roku 2023
Vanda Stöckbauerová maminka roku
Finalistky Maminky roku 2023: Toto jsou maminky podnikatelky

Finalistky Maminky roku 2023: Toto jsou maminky podnikatelky

18.  8.  2023
Maminka roku 2023
Vanda Stöckbauerová maminka roku
Finalistky Maminky roku 2023: Toto jsou Maminky blogerky

Finalistky Maminky roku 2023: Toto jsou Maminky blogerky

8.  8.  2023
Maminka roku 2023
Vanda Stöckbauerová maminka roku
Veronika Sovadina Kašáková o synovi: Líbí se mi, jak má ze všeho opravdovou radost, že do všeho jde po hlavě

Veronika Sovadina Kašáková o synovi: Líbí se mi, jak má ze všeho opravdovou radost, že do všeho jde po hlavě

7.  8.  2023
Maminka roku 2023
Tereza VíchováVanda Stöckbauerová maminka roku
Berenika Kohoutová: Mateřství mě nezměnilo. Ale jsem víc zorganizovaná

Berenika Kohoutová: Mateřství mě nezměnilo. Ale jsem víc zorganizovaná

1.  8.  2023
Maminka roku 2023
Tereza VíchováVanda Stöckbauerová maminka roku
VIDEO: Mateřství mi přineslo novou formu lásky, to propojení je neuvěřitelné, říká Petra Nesvačilová
Po porodu jsem začala sdílet proměnu svého těla, říká maminka Aneta, která motivuje ostatní | Zdroj: archiv
Můj prvozozený syn mi ukázal, jak krásné je mateřství, říká Petra. Dnes má čtyři děti a každodenní zážitky ráda sdílí
Jedinou možností, jak si splnit svůj největší sen, bylo vymyslet vlastní značku, říká Tímea, maminka dvouletého syna
Synovi byl rok a půl, když u mě lékaři zjistili pokročilé stadium rakoviny, vzpomíná Šárka. Dnes pomáhá ostatním nemocným maminkám
Doktoři jí řekli, že nikdy nebude mít děti. Dnes jich má s manželem devět. Učí je doma, a k tomu úspěšně podniká
Syn se narodil bez pravého ouška. Po operaci vrozené vady založila Katka spolek na pomoc dalším rodinám s dětmi s podobným postižením
VIDEO: Veronika Kašáková, Berenika Kohoutová a Petra Nesvačilová vybíraly semifinalistky Maminky roku | Zdroj:  archiv

VIDEO: Veronika Kašáková, Berenika Kohoutová a Petra Nesvačilová vybíraly semifinalistky Maminky roku

3.  7.  2023
Maminka roku 2023
Tereza VíchováVanda Stöckbauerová maminka roku
Formovat děti až na základní škole je pozdě, říká Karolína Salomonová, která provozuje dvě školky | Zdroj:  archiv
Syn se narodil s těžkou srdeční vadou, cítila jsem bezmoc, říká Tereza Robinson, která pomáhá rodinám s vážně nemocnými dětmi | Zdroj:  archiv
Největší satisfakcí pro mě je, když mi ženy píšou, že díky mým podcastům nevzdaly kojení, říká Radka Imbrová | Zdroj:  archiv
Tušila jsem, že hezké první barefoot botičky v malých velikostech jsou díra na trhu, říká Denisa Gajdíková
Děti s progerií se dožívají maximálně 8 až 12 let, ale bojujeme pro dceru každý den, říká Nikola Žišková | Zdroj:  archiv
Maminka roku 2023: Hlasujte pro svou favoritku! | Zdroj:  archiv

Maminka roku 2023: Hlasujte pro svou favoritku!

15.  6.  2023
Maminka roku 2023
Vanda Stöckbauerová maminka roku
Finalistky Maminky roku 2019 Monika a Markéta: Z účasti v soutěži čerpáme dodnes a často se i dojímáme! | Zdroj:  archiv
I minuta pohybu se počítá, motivuje ke sportu Lenka Soukupová, osobní trenérka a Maminka roku 2022
Maminka roku 2023: Přihlašování je u konce. Startuje výběr semifinalistek

Maminka roku 2023: Přihlašování je u konce. Startuje výběr semifinalistek

31.  5.  2023
Maminka roku 2023
Vanda Stöckbauerová maminka roku
Podnikání s dítětem je hlavně o dobrém time managementu a pomoci druhých, říká maminka Brita | Zdroj:  archiv Brity Bendové
1

Diskuze

Doporučujeme